אופנה בזול- אתגר המאה

לילך- בלוג אופנההפקה דלת תקציב (מאוד דלת תקציב…)

אני אוהבת לקנות ביוקר. ההרגשה שלי היא שיקר זה איכותי. אולי זה פסיכולוגי? אולי זה נסיון המציאות? כשאני נכנסת לחנות ומשהו מוצא חן בעיניי, תהיו בטוחים שבסוף אגלה שזהו הפריט הכי יקר בחנות. קצת לפני שהתחתנתי נכנסתי עם חמותי לחנות גולף אנד קו. מצא חן בעיניי איזה סט מצעים, כמובן שבסוף גילינו שזה הסט הכי יקר בחנות, סיפרתי לחמותי לעתיד שיש לי יכולת לזהות איכות ממרחקים, הנה, עובדה, אמרתי לה, מצאתי את הבן שלך!

חוץ מאהבתי לקניות, אני גם שונאת שמגבילים אותי בעיקר כשזה קשור איכשהו לכסף שנתפס אצלי כמשהו שמקושר עם עצמאות, חופש ואפשרויות בחירה.

מצד שני, רק תציבו לי אתגר, רק תגידו לי שיש משהו שאני לא יכולה לעשות ו… הנה הנמרה יוצאת החוצה.

בלוג אופנה וטיפוחאז כשהציבו בפניי אתגר- מה אני מסוגלת לקנות ב- 100 ש"ח, החלטתי שאני מסוגלת לא רק לקנות, אלא גם להרכיב אאוטפיט שלם במאה ש"ח. כמובן שניסיתי לשכנע אותה שנעשה את האתגר יותר ידידותי עבורי ונוסיף לפחות איזה אפס למאה כך שיהפוך לאלף, לא? אז אולי נהפוך את זה ל"נראה מי מסוגלת לבזבז הכי הרבה?" גם לא?! טוב.

למרות ההגבלה החלטתי שאני שומרת על כמה עקרונות: אני קונה דברים איכותיים עד כמה שאפשר ממקומות נורמליים ולא תמצאו אותי משתתפת בסצינה שרואים הרבה בסרטים, קונה מאנשים מוזרים שפותחים לך מעיל ושם יש להם שלל שעונים. בכל מקרה האנשים הללו לא מסתובבים בעפולה, אז לא הייתי צריכה לעמוד בפיתוי.

הנחות סוף העונה עמדו לצידי וכך התאפשר לי לקנות דברים איכותיים במחירים מצחיקים ולעמוד באתגר בכבוד.

בלוגרית אופנה

להלן הממצאים:

 • H&O שמלה ( 77% הנחת סוף עונה) – 30 ש"ח.
 • טבעת, עבודת יד ייחודית מפימו מ"חרוזים ואבנים", עפולה (אחרי 50% הנחה)- 30 ש"ח.
 • שרשרת מחרוזים ואבנים (50% הנחה)- 17 ש"ח.
 • לק קולורמה של מייבלין ניו-יורק- 10 ש"ח בסופרפארם.
 • TNT צעיף משגע ב- 10 ש"ח.

זהו סגרתי את הרשימה עם 97 ש"ח!

אופנה במאה שקלים

האקססוריז מוסיפים ומשלימים את ההופעה ועוזרים לטשטש את העובדה שכל זה במאה שקלים… אחרי הכל יתכן ולא השקעתי כאן הרב כסף, אבל מחשבה (וגם קצת מזל) הושקעו בהחלט.

 בלוגרית אופנה ישראלית

חיפשתי מקום מיוחד להצטלם בו, מקום שיעביר את המסר של הפוסט- מסר של צניעות וחיסכון, מצאתי מקום נפלא שאיש מאוד מיוחד בעפולה מטפח ומוסיף לו כל מיני יצירות ממוחזרות, זו למעשה כניסה לבלוק, אבל פינת חמד מקסימה.

מאורר

אומרים שאדם אחד לא מסוגל לעשות שינוי. הנה כאן ההוכחה שאדם אחד כן מסוגל. המקום המיוחד בו הצטלמתי הוא פרי מחשבה וביצוע של אדם אחד.

לא רוצה להפסיד אף רשומה?

הצטרפ/י לרשימת התפוצה  שלנו בדף הבית בצד שמאל למעלה או חבב/י את דף הפייסבוק שלנו.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. קארין1010

  13 באוקטובר 2013 at 8:26

  מדהים! יש לך טעם משגע! ואת נראית מעולה!
  שאפו!

  1. לילך

   13 באוקטובר 2013 at 9:23

   תודה קארין! כיף לשמוע ♥

Comments are closed.