אופנה ונשים משפיעות

לפני הרבה מאוד שנים, 20 שנה למעשה, נכנסה אלי לחנות אישה, פרופסורית למען הדיוק, וכמו תמיד בקשה ממני למצוא לה חליפה לכנס הקרוב בו היא אמורה להעביר הרצאה.

לתומי אמרתי לה "גברתי, את הרי פרופסורית מכובדת מאוד, אנשים באים מכול העולם לשמוע אותך ולא כדי לראות אותך!"

ענתה לי אותה גברת, כאילו זה מובן מאליו, שכאשר היא נכנסת לנאום באולם כנסים, מלא ברובו בגברים, הדבר הראשון שעליו ישפטו אותה יהיה המראה שלה והלבוש שלה ולא בהכרח ההישגים האקדמיים שלה ואינספור המחקרים שעשתה.

מתוך קולקציית מאוזנר לסתיו חורף. צילום: דביר כחלון.

באותו יום למדתי שיעור חשוב, שיעור שהשלכותיו ילוו אותי לאורך כל הקרירה שלי ועד עצם היום הזה כמעצבת והבעלים של חברת מאוזנר.

ומאז ועד היום שמתי לנגד עיני מטרה ברורה, אתגר, להמציא הצעות לבוש לאותן נשים, בעלות מבנה גוף נשי ולהציע להן פתרונות שיהפכו את המלתחה שלהן למחמיאה ואוהדת.

הצלחתה של אותה גברת בעולם המחקר בו עסקה הייתה חסרת תקדים, המשאבים שהיא השיגה בכדי לממן את מחקריה הרבים המשיכו להגיע מכול קצוות תבל.

כמובן שהפרופסורית הייתה ועודנה אישה מבריקה, אך אין ספק שגם היכולת שלה להתמודד עם הגזרה המאתגרת שלה עזרה לה להצליח ולהגיע להישגיה המכובדים ותרמה לביטחון העצמי שלה, אותה יכולת התאמה של הפריט הנכון במקום הנכון ובגזרה המושלמת עבורה.

מתוך קולקציית מאוזנר לסתיו חורף. צילום: דביר כחלון.

מאז עברו הרבה שנים, העולם השתנה והתקדם אך אותו צורך בסיסי, הצורך של אישה להרגיש טוב עם עצמה, נשאר כמעט כמו שהיה, וכאן אני וחברת מאוזנר נכנסות לתמונה.

במסגרת 40 שנותיי במקצוע כמעצבת אופנה נמשכתי תמיד לעבודה עם הצבע השחור, צבע מסתורי ומפואר המכיל בתוכו עולם ומלואו.

העבודה לאורך השנים עם צבע זה באה מתוך הרצון לייצר פריטים מחויטים, אך נוחים, במגוון מידות ומחמיאים. אין ספק שהצבע השחור מהווה " אזור הנוחות" עבור נשים רבות, עובדה זו הופכת אותו לצבע המסחרי ביותר וכמובן שהוא תמיד יחזור על עצמו בכול קולקציה הן של מאוזנר והן של מעצבים רבים בכול העולם.

מתוך קולקציית מאוזנר לסתיו חורף. צילום: דביר כחלון.

אציין והוסיף כי גם אני, לאורך השנים, מצאתי את עצמי מנקה ומצמצמת את ארון הבגדים שלי, מארון מאוד ססגוני ומגוון למלתחה שמורכבת בעיקר מפריטים אל זמניים ובצבע השחור. את הצבעים האחרים אני משלבת בכול הופעה בעיקר בעזרת אביזרים כמו צעיפים, תיקים ונעלים או בעזרת קרדיגנים.

לצד הצבע השחור נוסיף תמיד, הכול קולקציה, את הצבעים " החמים" לאותה עונה ללא כל חשש, השימוש בצבע הוא לא מובן מאליו אך הוא מתאפשר לנו בחברת מאוזנר מאחר ואנו מקפידים לייצר כל פריט לפי הגזרות המקוריות שלנו.

הגזרות של מאוזנר הן אלו אשר מבדלות אותנו מחברות אופנה אחרות, כל הגזרות שלנו נבנות אצלנו בסטודיו תוך קדי הקפדה על דיוק, חיטוב ובעיקר נוחות, זאת מתוך ידיעה כי אישה שמרגישה נוח בתוך בגדיה תקרין זאת החוצה אל הסביבה בה היא נמצאת ותשדר נינוחות וביטחון עצמי.

לאחר שנים רבות במקצוע כמעצבת אופנה למדתי הרבה על הלקוחה הישראלית, ללא ספק מדובר בנשים אמתיות, שאפתניות, דעתניות, קרייריסטיות מוצלחות, אך גם רגישות, לבביות ועדינות.  לאורך השנים וככול שלמדתי להכיר את לקוחותיי לעומק,  שמתי לעצמי למטרה להציע לקהל הנשים הישראליות אופנה אמתית בסטנדרטיים הכי גבוהים שיש ובמחיר נגיש תוך כדי הקפדה על גזרות נוחות וחומרים חדשניים. השילוב של כל אלו הם הבסיס להופעה המנצחת, כי זה ברור לכולם שאישה הכי יפה שנוח לה!

  • נכתב ע"י רבקה מאוזנר, הבעלים של אופנת מאוזנר.

אתר מאוזנר: www.mausner.co.il

Comments

comments

Powered by Facebook Comments