אירוח, אתגר ומשפחה- 3 מקומות מומלצים המשתתפים בפסטיבל הבננה- טעם כנרת

פסטיבל הבננה טעם כנרת

פסטיבל טעם כנרת בעמק הירדן יחול השנה בחנוכה, בתאריכים 3-12/12 בסימן הבננה ויהיה מפוצץ כבננה בטעמים, פעילויות, אירועים ואטרקציות בעמק הירדן: ארוחות שפים מיוחדות ויצירה קולינארית מקומית, מסיבה פורטוגזית בקצב הבננה, שוק איכרים פתוח, בישול בטבע,סיורים מודרכים וטיולי אופניים משפחתיים במטעי הבננה והכל במזג אוויר מצויין.

קצרה היריעה מלספר על כל אפשרויות הבילוי בפסטיבל, אבל אתן המלצה על 3 מקומות מדליקים, אחד מכל תחום, שעשו עליי רושם ביום חשיפה מקדים שנערך לבלוגרי תיירות פנים.

אירוח: אל מול גולן

כשהגעתי לקיבוץ שער הגולן, הרגשתי שהגעתי לבית. שקט ושלווה קיבלו את פניי (וגם כמה קיבוצניקים על אופניים…) עצי פרי ריחניים, דבש טרי ובננות חיכו לי על שולחן עטוף מפת משבצות בחדר האוכל של אירוח כפרי "אל מול גולן".

אל מול גולן

שמעתי אנקדוטה משעשעת שסיפרה שלי כהן (מנהלת התפעול), על אורח מהולנד שטעם את הקפה בחדרו שהוכן משקיקי הקפה נמס של עילית ובשובו להולנד אחרי הטיול בארץ, שלח מייל לקיבוץ וביקש את שם וכתובת היצרן של הקפה הטעים שטעם באירוח הכפרי של אל מול גולן.

בשער הגולן מתמחים במה שנקרא ״תיירות חקלאית״ ועורכים סיורים חקלאים במטעי הבננות, התמרים והאבוקדו הסמוכים לקיבוץ. בסיור תוכלו ללמוד על הפרי הטרופי, הפרח המיוחד שלו וגם קצת על ההיסטוריה של האזור כולו. את הסיור מסיימים בביקור ברפת הממוחשבת.

אל מול גולן, טלפון: 04-6677544

משפחה: גן וחיות

גן החיות בקיבוץ דגניה א' "גן וחיות" הוא גן חיות קטן ומרוכז, המכיל למרבה הפלא חיות דיי מיוחדות ומרתקות. מלבד הטווסים הססגוניים שמסתובבים במקום בחופשיות, ישנם צבי ענק מופלאים בגודלם, אלפקות, קנגורואים, יעלים, תוכים והכי מסמרי הערב- הם הקופים, שאותם, לרגל פסטיבל הבננות תוכלו להאכיל ב…בוטנים?, לא! בבננות!

גן חיות בקיבוץ דגניה א

הצוות שם סבלני ואדיב בצורה מיוחדת. איך אני יודעת? אם הם הצליחו להיות סובלניים כלפי חבורת בלוגרים צוהלת כמונו, המתעקשת להלעיט את הקופים בכמות עצומה של בננות, רק כדי לתפוס את התמונה המושלמת, הם יהיו סובלניים כלפי כל ילד!

גן וחיות, טלפון: 052-4705504, 04-6608488

אתגר: בשבילים

כבר יצא לי לנהוג בהרבה מסלולים של רכבי שטח, ג'יפים, תומקארים ומה לא… אבל לרכבי השטח של  "בשבילים", יש יתרון חזק מאוד וזה ה… בננות!

בלוגרית תיירות ומלונות בשבילים

בטח תחשבו שאני צוחקת, אולם לנסוע במסלול שהדריכו אותנו הכולל נסיעה ממש בתוך חממת הבננות הענקית, כשמשני צדדיי עוטפים אותי עלים ענקיים של שיח הבננות (אה! אתם רואים שלמדתי משהו! מסתבר שבננה לא גדלה על עץ, אלא מדובר בסוג של שיח…) מדובר בחוויה ייחודית, הכי קרובה להרגשה של נהיגה בתוך יער טרופי.

בשבילים, טלפון: 050-6564696, 04-6600212

מטעי הבננות של שער הגולן

כאן הבאתי רק טעימה קטנה אבל הפסטיבל מלא בעוד הרבה פעילויות לכל המשפחה וגם פעילויות רומנטיות לזוגות, מסעדות מצויינות ושלל חוויות והכל בסימן הבננות!

פרטים נוספים על הפסטיבל בטלפון: 04-6752727 www.kinneret.info
 בפייסבוק "פסטיבל הבננה טעם כנרת"

Comments

comments

Powered by Facebook Comments