בוטיק ניקה- קריית אונו

או איך מגשימים חלום

ביום חמישי האחרון הוזמנתי לשלוש השקות באותו הערב. לאחת מהן היה ברור לי שאגיע. השקה שמפיקה חלי גורסוי אני משתדלת לא לפספס. אני יודעת שיהיה ארוע מתוכנן לפרטי פרטים עם חשיבה על תוכן כזה שהקוראות שלי ישמחו לשמוע ולהחכים, והאמת- גם אני.

את פנינו קיבל שולחן מלא הפתעות ונצנצים, כמו יום הולדת נסיכות שחוגגים לנו באיחור קל של כמה שנים (שלושים ומשהו ליתר דיוק), אבל העיקר שהוא הגיע…

אושרית גור, הבעלים של בוטיק ניקה, סיפרה לנו בעיניים דומעות על הבייבי שלה- בוטיק שכולו עוסק באמהות עצמן, החל מלבוש וסטיילינג שמלווה את האישה מהריון ועד אמהות ועד חשיבה לנפש האישה עם סדנאות לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה.

אושרית היתה שכירה בהריון הראשון שלה והרגישה את הקושי בחזרה לעבודה, אחרי לידה, עם שעות כלל לא גמישות וכל מה שמשתמע מלהיות שכירה.

בהריון השני היא כבר החליטה שהיא לא חוזרת להיות שכירה. היא התחילה לכתוב את סיפור האמהות שלה באתר שפתחה, אתר "מניקה" ודרכו נגעה בנשים. כשאת מחליטה ללכת עם האמת שלך, כשאת יודעת שאין ברירה אחרת, אלא לעשות, משהו קורה וגם מהשמיים מחליטים לעזור לך. כך קרו מספר דברים שהניעו ועזרו להצלחת התגשמות החלום: זכיינות של חברת מוצרי תמיכה בהריון, ליווי עיסקי של המנטורית לירון מור ותמיכה מחמותה טובי גור.

"לאסוף את הבטן"

מירב בכל מצב, ממציאת השיטה "התינוק כמשקולת" שיטת אימון כוח שמשתמשת בתינוק לחיזוק שרירי הידיים ועוד, כמובן בצורה עדינה, ללא טילטול, הציגה בפנינו את סדרת תרגילי "ריבת חלב", תרגילים שניתן לעשות בבית עם כסא. אחד מהם לדוגמא זה להתחיל להתיישב בכסא אבל לא עד הסוף (כן, להישאר באוויר ו… להחזיק!), חוץ מזה מיד היא אמרה לכולנו להכניס את הבטן ועכשיו, אה, וגם לנשום תוך כדי זה. מירב, אין מצב…

קצת על קולקציית 9fashion 2013

מרבית הקולקצייה מיובאת מאירופה בדגש על פולין. בדפדוף בקולבים התרשמתי שמדובר בבדי כותנה נעימים ונוחים בעלי צבעוניות אחידה. אין כאן הדפסים זועקים, אלא צבע אחד בסיסי כשעיצוב הבגד הוא שנותן את הטון. יש מענה גם לבגדי ערב, כלומר, גם להריוניות לא השאירו תירוץ להתחמק משום חתונה. היתה שמלת ערב אחת שפשוט התעלפנו ממנה, שמלה שחורה שכל החלק העליון שלה עשוי מתחרה. טובי גור הציגה בפנינו גם דגם של שמלת בלון בעלת שרוולים ארוכים, שנותנת מענה גם לנשים דתיות.

להצצה בדגמים נוספים.

בוטיק ניקה, רח' האצל 7 קריית אונו. הפתעות ופינוקים מבוטחים במהלך ימי חג החנוכה.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. קארין

  11 בדצמבר 2012 at 15:06

  תודה על השיתוף!
  אמליץ לגיסתי לבקר שם!

  1. לילך

   11 בדצמבר 2012 at 15:41

   בשמחה, שתהנה לה…

 2. ליאור

  23 באוקטובר 2017 at 14:05

  יופי של קולקציה!
  אשמח לעוד כאלה

Comments are closed.