ביוטי סיטי טוקיו | אירוע היופי של סופר פארם | BEAUTY CITY TOKYO

הוזמנתי לערב הגאלה BEAUTY CITY TOKYO, אירוע היופי הגדול והמדובר של סופר-פארם. ההכנות לארוע החלו מבחינתי כשבוע מראש, עם החיפוש אחר השמלה המושלמת. היה לי משהו בראש, משהו שכלל לא תאם את מה שיש לי בארון. ובכלל, הייתי בטוחה לגמרי שמה שאני מחפשת לא קיים ברשתות עממיות. תוך כדי שאני מכה על חטא הדקה התשעים שלי, ואיך לא פניתי למעצבת ושילמתי אלפיה הרי זה שווה את הארוע המדובר, ביקשתי כלאחר יד מהמוכרת ברנואר (תוך כדי שאני מודדת משהו לא קשור בכלל בתא ההלבשה) שתביא לי שמלה קלאסית, שחורה. כמו ברולטה רוסית, הייתי בטוחה שמה שהיא תביא יהיה רחוק מאוד מהחלום. תארו לעצמכן, כמה הייתי המומה כשהיא הגישה לי את השמלה שבדיוק חשבתי עליה. שאפו למוכרת ברנואר G בעמק.

ההכנות המשיכו עם טלפון למירי גבות וחיפוש אחר השרשרת המתאימה. לאחר התייעצויות טראנס אטלנטיות בוואצ אפ בין עפולה, נתניה ורמת השרון, נמצאה השרשרת המתאימה אצל אחת מחברות הקבוצה "סקסיות בע"מ". כיומיים לפני השקעתי בטיפוח כף הרגל, בחירת הלק המתאים ומריחת משזף בכתפיים, להשגת מראה מושלם.

בלוגרית אופנה וטיפוח

יריד היופי יתקיים השנה בהשראת יפן. בכניסה היתה עמדת מדידה של קימונו ומלבישות מיומנות בהלבשת הקימונו הצבעוני וכריכת האובי מסביב למותניים עם קשר מסורתי, טרחו סביבנו ועזרנו לנו ללבוש את הקימונו לצורך תמונה למזכרת.

ביתנים ביתנים קיבלו את פנינו ובכל ביתן מסתתרת הפתעה אחרת: מעצבי שיער, מעצבי גבות, מתחם פדיקור- מניקור והכל במחירים מוזלים, בחינם, או כמתנה על קניה בדוכן סמוך.

הרחתי כל כך הרבה בשמים, שוטטתי בין מותגי הקוסמטיקה המובילים בארץ ובעולם ושטפתי את העיניים בכל כך הרבה יופי אוריינטלי. בכל פינה הרגשנו את ההשקעה הרבה של המארגנים, והיו פינות חמד רבות ובניהם בית תה מסורתי, פינת אוריגמי, גן יפני עם גשר עץ שכאילו נלקח מתוך הסרט האהוב עליי "זכרונותיה של גיישה" ופינת קליגרפיה מופלאה.

יפן בביוטי סיטי

בהתאמה לאירוע, בנוסף לבית קפה של אילנ'ס הוגש גם סושי. להקת הבלט הישראלי, מיומנה, מעצבי אופנה ישראלים וגם סטודנטים משנקר הציגו מחווה לקימונו בבמה המרכזית. אל תשאלו ולא אפרט, כי לא הייתי מרוכזת.

רק בסוף האירוע גיליתי את מתחם הפופ אפ "טוקיו תל אביב" הקסום והנסתר מהעין ובו תכשיטים, בגדים, שקפקפים, מניפות ואביזרים בהשראה יפנית. אל תהיו כמוני אלא חפשו את המתחם הזה מההתחלה, התמקדו בדברים הייחודיים ולא במוצרי האיפור והטיפוח שתמיד קיימים בסופר פארם.

סופר פארם

BEAUTY CITY TOKYO

ימים שלישי עד שישי, 1-4/7 , גני התערוכה תל אביב, ביתן 1

Comments

comments

Powered by Facebook Comments