ביקור בפארק האטרקציות של LEGO FUN

הבן שלי ביקש ללכת לפארק ה-LEGO FUN. הילד הזה חולם על לגו בלילות, מבזבז את כל דמי הכיס שלו על לגו. מרכיב ומיד מתכנן את הקניה הבאה. בעידן המסכים אני מעודדת את הפעילות הזו, מעדיפה לשלם ושהוא יתעסק במשהו שמפתח את החשיבה והיצירתיות שלו.

כשראיתי את האפשרויות הרבות והמגוונות לפעילויות עם הילדים במקום, הבנתי שאני צריכה להקדיש לחוויה הזו בוקר שלם. אז הזזתי דברים ושיניתי תוכניות, הכל כדי להספיק ליהנות מכל מה שיש למקום להציע.

אין מקום ברשומה אחת להכיל את כל מגוון הפעילויות בפארק, אבל אתמקד בכמה מהם:

מבוך לייזר לגו סטאר וורס

מבוך לייזר הבנוי בתוך מבנה סגור, בהשראת הסרט סטאר וורס ובו לבשנו חליפות לייזר, החזקנו ברובה לייזר ונלחמנו קבוצת האדומים נגד קבוצת הירוקים, היה חוויה מדליקה.

אטרקציות בלגו פאן

רכבת חשמלית לקטנטנים, מתחם גולף, מתחם יצירה ובנייה חופשית בלגו.

נכון שרוב המבקרים היו ילדים, אולם גם לילדות היו פינות מהנות כמו פינת הריקוד בהם רקדו בעיקר אמהות ובנות מול מסכים ססגוניים ופינת הדוגמנית, שבה ניתן להצטלם עם כוכבות הלגו. וכמובן הרכבות הלגו, מבוך הלייזר ושאר הפעילויות שמתאימים לכל.

מיני סופר- שופרסל

למרבה ההפתעה היה תור רציני למתחם הזה. מסתבר שילדים אוהבים קניות וכנראה אוהבים יותר לחוות הרגשה של משחקי דמיון המדמים מציאות של מבוגרים. אני ראיתי שם במו עיניי ילד הבוחר אחת אחת חלות לשבת ומעמיד אותם עם הרבה תשומת לב בעגלה שלו.

בשופרסל MINI היה מגוון של "מוצרים" וגם עמדות קופה שבהן היה אפשר לדמות קניה כולל העברת המוצרים בקופה.

מה אנחנו אהבנו בפארק  LEGO FUN

הבן שלי מאוד אוהב לגו, מתייחס לזה כאל אתגר. לכן, עבורו, להגיע לפארק שכולו אתגרים, מסמל את הרעיון העיקרי. אהבנו בעיקר את האומגה ואת מבוך הלייזר איתם כדאי להתחיל איך שמגיעים ורצוי ״על הבוקר״, כי אח״כ יכול להיות שתאלצו לחכות הרבה בתור. בשעה עשר וחצי חיכינו בתור לאומגה כרבע שעה.

אפשר להתחיל עם האומגה בעלייה על גשר אתגרי להליכה בגובה 8 מטרים וגלישה על אומגה, ואפשר ישר לעלות על האומגה, בלי החלק של הגשר התלוי.

חנות הלגו הענקית

בלתי אפשרי לחוות את כל זה מבלי לקנות לגו. בפארק יש חנות לגו דיי מרשימה עם 20% הנחה על הדגמים.

לגו פאן הרכבות

הבן שלי קנה ערכת לגו ומיהר לחזור הביתה כדי להרכיבה. התוצאה בתמונות שלפניכם.

יש במקום קפיטריה ממוזגת ומקורה. מחיר קפה הפוך בינוני- 15 ש"ח, מחיר לחמניה קטנה עם נקניקיה- 20 ש"ח.

פארק אטרקציות לגו פאן

פארק האטרקציות LEGO FUN ביתן 2 גני התערוכה, תל אביב

טלפון לרכישת כרטיסים : *9066    www.legofunilanit.co.il

  • הכותבת היתה אורחת המקום.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments