בלעדי בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי בנתב"ג: אייזנברג פריז, מותג הטיפוח והבישום הנחשק

ג'וזה אייזנברג האדם מאחורי סדרות הבשמים והטיפוח חי ופועל מתוך תשוקה אמיתית, חסרת פשרות, לייצר מוצרים על זמניים, בעלי ייחודיות ושלמות בתקופה מודרנית זו. ג'וזה נחשב לאיש של רגשות והקפדה עד הפרטים הקטנים. אדם אמוציונלי אך קפדן, שוחר יופי, מושלמות וגאונות אנושית, שילוב של הייטק ואמנות.

אייזנברג פריז להשיג בלעדית בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

L'Art du Parfum

סדרת L’ART DU PARFUM מבית אייזנברג כוללת 15 בשמים והיא מבוססת על אומנות וריח. קונספט נועז, מהפכני, המבטא את מהות החיים: חושניות, יוקרה ויופי. ג'וזה אייזנברג יוצר הסדרה פנה לאחד האומנים המרכזיים בברזיל, הצייר  Juarez Machado חוארז מקאדו, דמות מפתח באמנות הפיגורטיבית המודרנית, וביקש ממנו לתרגם את אותם רגשות שהוא חש בעת יצירת הניחוחות  לציור. התוצאה אוסף ייחודי, מרגש, שבוי בתוך בקבוקים יקרים, המעוררים את כל החושים במפגש עם  הניחוח החושני.

אייזנברג פריז, מותג הטיפוח והבישום הנחשק

הרי לא ניתן להתנגד לתשוקה אמיתית בניחוח החושני, ריחות של פריחה, היביסקוס, פריחת התפוז, בשילוב וניל ואמבר שקוף על בסיס פצ'ולי. ניחוח מלא של פרי ופרח. הסדרה מכילה 15 סוגי בשמים לגברים ונשים (5 מהם בשמי יוניסקס). לכל הבשמים אותם מרכיבי ריח אך בשינוי מינונים.

אני קיבלתי את בושם הגברים המעולה EAU FRAICHE שהגיע בבקבוק קריסטל יוקרתי והכיל ריח גברי ופרשי. אני ממש אוהבת את ריח הפלפל בבשמי גברים ואפילו בבשמי נשים, זה נותן נופך יותר מתוחכם לבושם. עם ברמוט והל, אניס וג'ינג'ר-

…Sparkling Blue-tinged cascades In a wake Of fragrance

בושם לגבר EAU FRAICHE ומוצרי הטיפוח של אייזנברג פריז

מוצרי הטיפוח מבית אייזנברג

אייזנברג פריס נוסד בשנת 2000 ע"י ג'וזה אייזנברג, לאחר 13 שנים של מחקר ופיתוח ושנתיים נוספות של מחקרים קליניים. מוצרי טיפוח העור לנשים הושקו בשנת 2001 והם מפותחים על בסיסה של פורמולה טריו מולקולרית, המוגנת בפטנט אשר פותח על ידי ג'וזה, ומכילה 3 מולקולות מהטבע התורמות להתחדשות העור. לחברה סדרות של מוצרים לטיפוח עור הגוף והפנים לנשים, וסדרות בשמים (נשים, גברים ויוניסקס) שיצרו חדשנות ופריצת דרך  בקטגוריות שלהם. כל מוצרי טיפוח העור של אייזנברג כוללים את Trio-Molecular® Formula, פרי 15 שנות מחקר ופיתוח.

3 מולקולות בעלות סגולות אנטי אייג'ינג למניעה ושיקום אפקטיביים אל מול פגעי הזמן. שילוב יוצא דופן זה, יחד עם מגוון מרכיבים טבעיים, נמצא בכל מוצר טיפוח עור ייעודי של אייזנברג.

תעשיית הקוסמטיקה עמוסה במותגים, אבל אייזנברג פריס מתגאה בנוסחה Trio-Molecular® Formula פיתוח מדעי הבלעדי לאייזנברג והוא מוגן בפטנט בעולם כולו.

אייזנברג מתמחה בשימור, הזנה, הפגת מתחים וכן בטיפול בפגמים כפיגמנטציה, נפיחות וחוסר אחידות בגוון העור. אני התנסתי בקרם הלחות ליפטינג Hydra Lifting עם מרקם קרם ג'ל ונוגדי חמצון. בבוקר מרחתי אחרי סרום ומתחת לאיפור כרגיל ובערב אחרי יום מייבש ביותר, עדיין העור היה חי וספוג לחות. לבעלות יובש הקרם הזה הוא מוצר חובה. למעשה בחורף אני תמיד מעדיפה להגן על העור מפני הקור עם קרם בעלת לחות אינטנסיבית יותר כקרם של אייזנברג.

לרגל השקת המותג EISENBERG PARIS, נפתח בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי מתחם יפהפה וממותג ברוח אייזנברג. המתחם יאויש בדיילות עד ה-10 לאוקטובר ויפעל בימים א-ה בין השעות 3:00 לפנות בוקר ועד 19:00 בערב. ללקוחות ג'יימס ריצ'רדסון תהיה ההזדמנות להכיר את המותג וליהנות ממגוון דוגמיות שיחולקו במתחם החדש.

  • ניתן להשיג בלעדית בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

Comments

comments

Powered by Facebook Comments