בלעדי בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון: MUD PHYTO COLLECTION מבית חברת הקוסמטיקה 417- מים המלח

-417אחרי שבוע גדוש ב "חוויות" כמו ניקיונות לפסח, ריצה עם ילד למיון (אל תשאלו…) ובעל בהגנ״ש, הרגשתי שאני חייבת ללכת להירגע במלון מעולה, ספא טוב, או לפחות באמבטיה שלי…

אז נתתי כסף לילדים ושלחתי אותם לקנות פיסת לחם אחרונה לפני החג והחלטתי לצאת מעבדות לחירות!

המצרכים:

  1. אמבטיה.
  2. שעה פנויה לעצמך.
  3. סדרת 417- MUD PHYTO COLLECTION

פילינג הגוף Firming MUD Body Foaming Scrub

התחלתי עם פילינג הגוף מסדרת "מאד פיטו קולקשיין". הפילינג מבוסס על בוץ ים המלח העשיר במינרלים. שפשפתי את כל הגוף וכששטפתי את גרגירי הפילינג שנמסו מיד, מלבד ריח מעולה, הגוף היה נעים למגע ואפילו נותרה בו שומניות כזו שמזכירה מאוד את ההרגשה כשיוצאים מים המלח והגוף מבריק וחלק.

תחליב הגוף Intense MUD Phyto Body Firming Lotion

לא מרחתי את כל הגוף בתחליב הגוף. יש אזורים שאני לא רוצה שום ירידה בנפח השומן בהם! אבל נראה לי שכמוני, רוב הנשים מיהרו למרוח קודם כל על הבטן…

במחקר קליני דווקא התוצאות הטובות בתחום הצרת היקפים נצפו דווקא בירכיים ובברכיים. אני בשלום עם שני אלו, אבל מכירה חברות שמתלוננות ללא הרף על אגן הים התיכון.

ניתן להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

בעיה נוספת שמטרידה נשים זה הצלוליטיס. אפקט קליפת התפוז הידוע לשימצה. ללוחמה בצלוליטיס הסדרה מכילה נשק סודי המבוסס על פטנט PHYTOLESSTM, פרי פיתוח בלעדי של החברה, שנבדק קלינית במעבדות באירופה.

Intense MUD Phyto Body Spray

אני אוהבת את ההתמרחות אחרי המקלחת, אבל למי שאין זמן אולי התרסיס יהיה יותר מתאים. התרסיס בעל ריח הרבה יותר דומיננטי ומשגע של למון גראס. אני מאוד אוהבת ריחות לימוניים ובשימוש בתרסיס ויתרתי על הבושם. התרסיס מכיל שילוב של מינרלים טבעיים, בוץ ומלח מים המלח, תה ירוק, קמומיל, תערובת שמנים מסוג חוחובה, נר הלילה, מנטה, זית, חמאת קקאו המסייעת להזנת העור וריכוכו, בשילוב נוגדי חמצון כמו ויטמינים A, B, E, F ואינו מכתים את הבגדים.

 כדי לקבל תוצאות טובות ומהירות, כדאי להשתמש בתחליב או בתרסיס פעמיים ביום.

MUD PHYTO COLLECTION

מבחן התוצאה

מלבד מיצוק העור, מרקם עור יפה יותר ופינוק אין סופי, לא ידעתי בתחילה כיצד אעמוד את הצלחת הסדרה. האם עליי למדוד עם סרט סנטימטר כמו של תופרות? ואם תהיה לי סטיית תקן בין המדידות? ואם בכלל אשמין במהלך החג, כיצד הבדיקה תהיה אמינה? לבסוף מצאתי את המבחן האולטימטיבי: מימין לטבור שלי היתה גבעה קטנה בגובה סנטימטר ובקוטר של 2 ס"מ (שנבדקה בעבר ונמצאה בלתי מזיקה). במשך שבוע וחצי התלולית הזו קיבלה כמויות מהסדרה כשלוש פעמים ביום. לאחר שבועיים אני שמחה לבשר ש "והיה העקוב למישור"- התלולית השתטחה! ניתן להבחין בה ע"י מישוש, אבל היא כבר לא בולטת כמו בעבר, שעם כל חולצה צמודה אנשים היו ממששים את הבליטה ושואלים אותי לפשרה.

בפן הרגשי הסדרה מפנקת, נעימה ובעלת ריח משכר, עשתה לי חשק מטורף למלון טוב קרוב לים המלח, להרגיש את המלח באוויר ואת החום של האדמה.

  • ניתן להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

מחירי הסדרה: מ- 39.90 $ ועד 48.90 $ לפריט.

הסדרה התקבלה לסקירה.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments