גלוסיבוקס יולי 2014 | Israel Glossybox Review

בעיצומה של המלחמה, דפק שליח בדלת עם קופסת גלוסיבוקס שהכילה מוצרים מרתקים שברובם השתמשתי לראשונה. כנראה שבגלוסיבוקס הפנימו את בקשות המנויות להגדלת תכולת הקרם בכל דוגמית לפחות לטראוול סייז. לדוגמה הדוגמית של CLARINS בגודל מכובד של 15 מ"ל שממנו כבר ניתן להפיק הרבה יותר שימושים.

בנוסף, כבר חודש שני שבגלוסיבוקס מוסיפים מוצרי בונוס מקופסאות קודמות במתנה. מה שמעשיר את הקופסה ומעלה את ערכה.

אני כותבת את הפוסט בתקווה לעלות אותו כשנדע ימים שקטים יותר. אבל האמת היא שלפעמים התעסקות עם משהו מרגיע כמו גלוסיבוקס, איפור וטיפוח, משחרר קצת מהלחץ הכללי.

צללית צהובה SunShine Cosetics

צבע צהוב כזה, הוא משהו שבחיים לא הייתי קונה, או חושבת לנסות, למרות שבסדנת איפור האחרונה שהייתי בה (ויש אפילו פוסט בבלוג בנושא) המליצו לי לצאת מהקופסה של הסגולים ולנסות גם גווני צלליות צהובים, ירוקים וזהובים אפילו.

Haute Exigence Jour, CLARINS

שינויים הורמונליים אצל נשים אחראים לכל כך הרבה דברים. לא מזמן הייתי בהרצאה מדהימה שבה המרצה סיפרה שאפילו מידת האכילה וההשמנה מושפעת מההורמונים. טכנאית איפור קבוע סיפרה לי כי משך הזמן שהאיפור הקבוע מחזיק מעמד אצל כל אישה נמדד לא רק בעומק הקעקוע ומספר החזרות, אלא גם בשינויים ההורמונליים האינדיבידואליים שכל אישה עוברת. לכן דיי ״נדלקתי״ כשקראתי שקרם הלחות של  CLARINS מטפל ומתקן את מה שההורמונים הרסו.

לקרם היום של קלרינס יש ריח עדין. אחרי מריחה אחת הרגשתי כאילו מרחתי משזף. העור ״תפס צבע״. יתכן וההרגשה הזו נבעה מכך שהקרם מעניק זוהר ואחידות לפנים.

אני לא חובבת מוצרי CLARINS . משום מה עוד לא גיבשתי דיעה מוצקה על החברה הזו. אולי זה חוסר בסקס אפיל, או בנגישות ישראלית, אבל אף פעם לא אמרתי "וואו, אני חייבת את ה- x,y,z של קלרינס". אף פעם. כניסתם לקופסת גלוסיבוקס יתכן ותשנה משהו בגישה של ישראליות כמוני למותג. כמובן, אם ההתנסות תהיה חיובית.

קרם להקלה על גירויים בעור MINUS 417

במקרה הקרם הגיע לידיי אחרי שנגעתי בחומר שמיועד לפיסול וגרם לי לגרד בכף היד. מרחתי את הקרם של מינוס 417 שמרגיש מאוד מוצק ומזכיר במרקם את הפסטה בייבי של התינוקות. הקרם הרגיע דיי מהר את הגרד.

הקרם CATHARSIS מכיל תה ירוק, אובליפיכה, אלוורה, מינרלים ובוץ טבעי מים המלח ואני ממליצה שיהיה אותו בכל בית בישראל. (עולה בסה"כ 50 ש"ח, לא נורא).

מי פנים וחלב פנים Weleda

ריח מי הפנים של ולדה הוא משהו שקשה לתאר. מאוד חריף ומהווה ניגוד ליכולת הניקוי העדינה שלו. כמו כל מוצרי ולדה, גם מי הפנים וחלב הפנים (2 ב- 1) מבוססים על קוסמטיקה טבעית- אורגנית ומכילים תמצית שורש איריס ועלי ממליס.

מסכה לניקוי הפנים SAMPAR

לאחר ניקוי הפנים, הנחתי את המסכה לעשר דקות. המסכה לא ייבשה לי את העור והייתי דיי מרוצה מהתוצאה: עור יבש וחלק, כאילו הנחתי עליו טלק.

בונוס- מוצרים במתנה

כמה כיף לקבל עוד כמה פינוקים לא צפויים במתנה? הכי שמחתי לקבל את הסבון בריח שוקולד.

כל המוצרים בקופסה הם ברשיון משרד הבריאות. אני מדגישה זאת מכיוון שלאחרונה שוחחתי עם רופא עור ישראלי שטען כי הרבה מוצרים שנקנים ברשת מחו"ל הינם ללא אישור משרד הבריאות הישראלי ולעיתים יש בהם מרכיבים בעייתיים/ מעוררי תגובות אלרגיות וכו' גם אם המוצרים טבעיים.

אל הקופסה צורפה גלויה המעניקה הנחה בסך 40 ₪ ברכישת מוצרי טיפוח (מסדרות מסויימות) של "ולדה" ו… איפה המגזין? יתכן והפסיקו להדפיס אותו? בכל אופן, בקופסת גלוסיבוקס שלי לא היה מגזין החודש.

  • קופסת גלוסיבוקס התקבלה לסקירה.

את מוזמנת…

הצטרפ/י לרשימת התפוצה  שלנו בדף הבית בצד שמאל למעלה או חבב/י את דף הפייסבוק שלנו.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply