קופסאת יופי מדליקה- הגורו של היופי

גלוסיבוקס

*** חברת גלוסיבוקס נסגרה אולם קופסאות יופי מדליקות ניתן למצוא בגלאם גורו

גלוסיבוקס חודש מאי הכילה ברובה מוצרים שנועדו לשימוש ממושך. אבל התרשמות ראשונית אני חייבת לתת, שניה וחצי לפני שנגיע לקופסת גלוסיבוקס של חודש יוני.

מסיכת הזנה לשיער  Alfa & Omega 

המסכה של A&O מריחה נפלא ומאוד מרעננת. מטרתה לשקם שיער שנפגע עקב יובש, צביעה או החלקה. המסכה נשטפת בקלות מהשיער ולא מותירה אחריה שאריות שומניות כמו שלפעמים אני נתקלת במסכות אחרות.

Moisture Match גרנייה

היתרון של חברת GARNIER הוא בכך שלרוב המוצרים שלהם יש מחיר נוח ואיכות טובה וגם מוצרים רבים שמטפלים בעור ופונים לבעלות עור מעורב עד שמן ולכן הרבה צעירות ישראליות פונות באופן טבעי למדפים שלהם.

סדרת Moisture Match מתאימה את עצמה לעור הפנים שלך. אני קיבלתי קרם לחות מועשר בתמצית לימון ומתאימה לעור רגיש. אמנם קיבלתי את הקרם למראה קורן, אבל לחלוטין התלהבתי מהקרם לחות לעור מעורב עד שמן שלהם המועשר בתמציות תה ירוק ויוצר מראה מט. לבעלות העור השמן- תזהו את הקרם המתאים לכן לפי האריזה הירוקה.

בלוגרית טיפוח

פיטו סרום סבוקלם

לא סתם סרום, אלא פיטו סרום…

אשמח אם חברות הקוסמטיקה יפסיקו להוסיף שמות שלא תורמים לכלום וגם לא לתדמית של המוצר.

היצרן מבטיח טיפול אינטנסיבי להאטת תהליך ההזדקנות בעור, צמצום מראה הקמטים ועוד הבטחות שקשה לבדוק תוך שבוע, אולם כבר במריחות הראשונות מרגישים שהפנים חלקות יותר ואפילו אם זה לטובת איפור אחיד זמני, גם טוב.

לק צ'יינה גלייז

לק קלאסי אדום עם מעט ברק. כדי ליצור קופסה שתתאים למנעד רחב של נשים על גלוסיבוקס להמשיך וללכת בקו הקלאסי הבטוח, עם הבזקות של יצירתיות מידיי פעם רק כדי לשמור על מרכיב ההפתעה.

צ'יינה גלייז מותג מוביל ואהוב בקרב המכורות ללקים וגם הלק הזה שלהם מושלם. המריחה שלו כל כך קלה שאפילו ידיים שמאליות יצליחו להשיג תוצאה יפה. עם זאת, חבל לי שהלק מכיל שימר, הייתי מעדיפה את המראה המט. גם אדום וגם מנצנץ?! הרצחת וגם ירשת?!

בלוגרית איפור דוגמית בושם La Vie De Bohème אנה סוי

מדברים איתי על ורד טורקי, אגס ופירות יער אדומים, מושק, אלגום, תמציות עץ, קליפת וניל שחור ופטל. ואני אומרת בושם סופר מתוק ונוסטלגי משהו, אבל הייחוד שלו הוא הבקבוקון שמגיע בצורת פרח מזכוכית כשהמכסה שלו בצורת פרפר ממתכת, יוצר איזה חיבור בין פרפר לפרח, מתנה נפלאה להעניק לאהובה.

  • הקופסה התקבלה לסקירה

 פעילות באינסטגרם

לסיום אני רוצה להפנות אתכן להצטרף לאינסטגרם שלי ולפעילות מדליקה. לא מזמן ערכתי באינסטגרם פעילות והעוקבות ביקשו עוד אחת, אז כהחלטה קיבלתי על עצמי לערוך מידיי פעם משהו נחמד ואם אתם בעלי מותג שרוצה לפנק את הקוראות שלי, תמיד אפשר לפנות אליי דרך "צור קשר".

אינסטגרם

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply