החבילה הטעימה ~ Goodie Bag

החבילה הטעימה Goodie Bag הגיעה גם אליי! והיא מכילה מכל טוב: 2 סוגי חלבה של חברת "בארכה", מיני שמן זית פיקואל של "מסיק מגל", יין VIVO Cabernet sauvignon 2009, פלפל חלפניו אדום כבוש וסלסלה פלפל אדום וצ'יפוטלה, קפה שחור טחון טרי וקפה שחור בטעם אספרסו של לנדוור.

goodie-bag

חבילה טעימה?

Goodie Bag היא חבילה המכילה הפתעות טעימות שנשלחת מידי חודש לקבוצה סגורה של חובבי אוכל, בלוגרי אוכל, שפים, פודי'ס ופודניסטות (אני המצאתי את המילה. אם יש פאשניסטות, למה שלא יהיו פודניסטות?!) ובקרוב תפתח להזמנות לציבור הרחב.

החבילה מכילה מוצרים מעוררי באז ועניין כמו רטבים, מטבלים וממרחים מיוחדים, שמן זית, מוצרים לאפייה ולבישול ועוד הפתעות. החבילה היא כלי שווקי רב ערך עבור יצרנים ישראלים מכיוון שהיא מייצרת חשיפה של אוהבי אוכל לטעמים חדשים.

החבילה הטעימה ~ Goodie Bag

לא יודעת איך זה קרה, אבל החבילה של חודש פברואר הכילה במקרה את כל הטעמים שהגבר שלי אוהב ובעיקר חלבה, קפה של לנדוור, חלפניו ושמן זית. (אפשר לסמן וי על הוולנטיין דיי?).

הקפה של לנדוור נמצא בשוטף אצלי בבית. אני בדרך כלל שותה הפוך ממכונת האספרסו, אבל בעלי שותה את הקפה השחור הרגיל של לנדוור. פעם ראשונה שאני טועמת את הקפה שלהם בטעם אספרסו, מדובר בקפה חזק וארומטי שהזכיר לי סיפור ישן. כשהייתי סטודנטית לעיצוב גרפי, עבדתי בבית דפוס קטן בגלבוע. יום אחד, הדפס הראשי (שהיה אביו המבוגר מאוד של הבעלים) שתה את הקפה השחור שלו כשהבאתי לו כמה גרפיקות של פלטות חדשות, הוא הסתכל בהם, שתה שלוק מהקפה ואמר לי בקולו המחוספס: "את יודעת, עבדתי כל החיים שלי עם הרבה הרבה גרפיקאיות. לא כאן (הוא נפנף בזלזול), אלא בבתי דפוס גדולים בתל אביב. אבל את. את הכי טובה מכולן." לימים בית הדפוס החליף בעלים, אבל את המחמאה של עזרא הדפס אני אף פעם לא אשכח.

קפה לנדוור ועוד פינוקים בחבילה המתוקה

אני חייבת לציין את הסלסה של "טרס פזוס", שסביר להניח שלא הייתי נחשפת אליה אם לא הייתי מקבלת אותה בחבילה. הטעם מאוד הפתיע אותי, הסלסה מתוקה ונהדרת ותתכתב מצוין עם מאכלי עוף ובשר.

המיוחד ב-"חלבה בקטנה" של בארכה הוא הפריכות העדינה שלה. אני אוהבת לפזר מעל ליוגורט עם גרנולה, להוסיף לעוגיות שוקולד צ'יפס או פשוט לאכול ככה כשמתחשק משהו מתוק.

חלבה בארכה המלכה

החבילה החודש היתה טבעונית והכילה דברים שמתכתבים אצלי עם בריאות. כמו פודניסטה טובה אני מחכה לחבילות הבאות ולטעמים שיביאו עימם.

החבילה הטעימה ~ Goodie Bag

Comments

comments

Powered by Facebook Comments