הצעצועים הכי מדליקים לילדים בקיץ 2016

איזה כיף זה צעצועים. ילדים אוהבים צעצועים, אנחנו אוהבים שהם חוקרים צעצועים ותוך כדי, עוברים מבהייה פאסיבית בטלוויזיה לפעילות מלאת דמיון, יצירה וכישרון עם הצעצוע או המשחק החדש שקנינו להם.

איך תדעו אם קלעתם לטעמו של הילד?

בטווח הקצר את ההתלהבות שלהם קשה לפספס

ובטווח הארוך יש את ה״צעצוע האהוב״ שהילד/ ה לוקח איתו לכל מקום. צעצוע שהפך להיות בן משפחה ואסור לכם לשכוח אותו. גם אם הולכים לסבתא או לבית מלון, הוא חייב לבוא. כך תדעו שבחרתם את הצעצוע המושלם.

הוזמנתי לסקר את תערוכת הצעצועים הצבעונית של גטר קונסיומר וזאת חוויה מטריפה בשביל בלוגרית אוהבת צעצועים כמוני.

דוד שרוני מנכ"ל גטר קונסיומר ואיילת חשאי מנהלת המותג, הציגו את מיטב החידושים בתחום הצעצועים:

רפונזל, אלזה ובת הים

כשהייתי ילדה הביאו לי מצרפת בובה ענקית שהיתה הולכת ושרה, אז התלהבתי אש מבובת הנסיכה רפונזל מהסרט "פלונטר" ששרה ושערה מאיר כשמסרקים אותה. הבובה מגיעה מאובזרת בשמלה, כתר, נעליים ומסרק.

הצעצועים הכי מדליקים לילדים בקיץ 2016

מאשה המתוקה ממאשה והדוב ❤️

בובת הנסיכה אריאל, הלא היא בת הים הקטנה. במגע זנבה במים היא מאירה, שרה ומדברת.

אחד הדברים המיוחדים בבובה זו, בניגוד לשאר הבובות, זה שאפשר להכניס אותה למים ולשחק איתה במים. מתאים במיוחד ל״ילדי מים״ כאלו שאוהבים אמבטיות וללכת הרבה לבריכה בקיץ.

באריזת הבובה מצורפים גם מסרק ובובה מיוחדת של פלאונדר הדג הקטן.

מנהלת המותג, איילת חשאי מציגה את הבובה השרה, אלזה.
מנהלת המותג, איילת חשאי מציגה את הבובה השרה, אלזה.

אז שנדבר על אלזה? כמויות האלזה האדירות שהיו לנו בפורים האחרון בגני הילדים רק מראות את האהבה המטורפת לדמות הנסיכה האהובה והפופולארית אלזה מ"לשבור את הקרח".

בובת אלזה מגיעה מאובזרת בשמלה, כתר ונעליים. הבובה שרה את שיר הלהיט של הסרט באנגלית ובזמן שירתה השמלה מאירה וזוהרת. הכיף בבובה זו הוא שניתן להצטרף אליה לדואט. כך הילדה שרה ביחד עם הבובה האהובה שלה.

(המיקרופון בעל חיישנים המזהים מתי הם קרובים לפיה של הבובה ומתי לפיה של הילדה).

מי שלא בקטע של נסיכות (כלומר, בנים בדרך כלל…) יתלהב משלל דמויות גבריות :

 STAR WARS, צבי הנינג'ה והמשאיות של JCB

לכל הגיקים, אוהבי ״שובו של הג׳די״, ״מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר״ ימצאו עניין בבובות אספנים בגודל דיי מרשים של 45 ס״מ: האן סולו, דארת' ויידר, יודה, צ'ובאקה ועוד.

STAR WARS

כמובן שהייתי חייבת להצטלם עם אחת מהם.

צבי הנינג'ה- מותג על שהופיע לראשונה במאי 1984 באיורי שחור לבן. עם גיבורי על ילדותיים ואוהבי פיצה שנלחמים בכוחות הרשע ממקום מחבואם בביוב.

צבי הנינג'ה

במתחם צבי הנינג'ה פגשתי בובת ליאונרדו בגודל 13 אינצ' המופעלת ע"י שלט. ליאונרדו משמיע 40 משפטי מחץ וצלילים שונים, בניהם גם ״פוק״ (או איך שלא תקראו לזה…) כמה שזה מגוחך, ברור לי שהילדים יעופו על הקטע…

STAR WARS, והמשאיות של JCB

JCB סדרת מוצרים נאיבית ונוסטלגית של טרקטורים, משאיות, דחפורים וסטים שלמים של המותג JCB. ממש כמו פעם במושב.

גם לתינוקות מגיע
גם לתינוקות מגיע

Playgro- המותג הבינלאומי המתמחה בפיתוח וייצור צעצועים חדשניים לתינוקות הרחיב את טווח הגילאים לקצת מעבר ל 12 חודשים. לקולקציה נוספו אריזות מתנה שכיף להביא ליולדת, ומשחקים מעודדי זחילה ומעודדי התפתחות.

בתערוכה של גטר צעצועים פגשתי עוד משחקי חצר וערכות פלסטלינה ודברים מקסימים שכיף לתת וכיף לקבל, אבל בחרתי להתמקד בכוכבים של עונת קיץ 2016.

שיהיה לכם קיץ מהנה ומלא במשחקי ילדות מלהיבים.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments