ולס של סבון ~ טיפוח מהטבע לכל המשפחה ~ מתנה ליום המשפחה

ולס של סבוןבסדנה של כהנת הבריאות, פיליס גלזר, פיליס הזהירה אותנו, הבלוגריות, מפני שימוש במוצרי קוסמטיקה המכילים פארבנים וכימיקלים ששמם נקשר לסרטן. חומרים אלו נספגים דרך העור לתוך הגוף.

גם אנה ולס קובלסקי סבלה מאלרגיה לתכשירי הקוסמטיקה התעשייתיים. בד בבד עם העברת משפחתה לאורח חיים בריא יותר, אנה החלה לייצר עבורה ועבור בני ביתה סבונים, משחות ופילינגים, הכל מחומרים טבעיים וללא כימיקלים ומשמרים. לאחרונה ולס של סבון קיבלו תו של Vegan friendly – ויגן פרנדלי הוא פרוייקט המקדם את אורח החיים הטבעוני בארץ ומעודד עסקים המייצרים מוצרים ושירותים שמשקפים את השקפת העולם של הטבעוניים, כאלו שלא נוסו על בע"ח ואינם מכילים חומרים מן החי.

אנה הכינה ערכה מיוחדת ליום המשפחה (110 ₪), הערכה נשלחה אליי לסיקור והתרשמות.

מה ערכת יום המשפחה מכילה?

סבונים מיוחדים

סבון בגודל רגיל בריח למון גראס משגע, מכיל שמן קוקוס, שקדים ושמן זית וחמאת שיאה. בסבון שמתי לב לצבע ירוק המסתתר בתוכו, כנראה זוהי הספירולינה המדוברת. הריח הטוב נשאר בחלל המקלחת עוד הרבה זמן אחרי שהמקלחת מסתיימת.

קוסמטיקה טבעית

סבון נוסף שמגיע בערכה הוא סבון עגול וקטן יותר עם עיטורי פרחים במרכזו. אלו הם פרחי קלנדולה הידועים בתכונות ההרגעה שלהם. שני הסבונים מתאימים לאורח חיים טבעוני.

פעם קראתי שהגנים הזכריים בסכנת הכחדה, בגלל שהעולם שלנו מלא בהורמונים נשיים בכל מקום, באוכל, בפלסטיק ובקוסמטיקה. פחדתי לנשק את בני כדי שקרם הפנים שלי, שבטח מפוצץ הורמונים לא יגע בו. הבנתי שאפילו מה שאני מורחת עליי מחלחל לסביבה שלי.
 .

משחת אף

בחורף, מרוב מריטות וקינוחים, סביב האף של הילדים (לפעמים גם של מבוגרים), מתפתחת אדמומיות, קילוף ובמקרים חמורים יותר ראיתי גם התפתחות של הרפס. המשחה מכילה שמנים אתריים הדס, לבנדר ורבנסרה וגם ויטמין E. אין במשחה וזלין או תוצרי נפט ולא אקליפטוס. יש למשחה גם גרסה טבעונית המבוססת על שעווה צמחית.

שפתון טבעי

השפתון מכיל חמאת שיאה, חמאת מנגו, קוקוס ושמן שקדים. ניתן לבחור את הטעם: תפוז, דובדבן, תות, וניל, מנטה ונראה לי הכי מגניב… שוקולד!

אני יחסית לא סובלת מיובש בשפתיים, אבל יוצא לי לראות נשים עם קילופים כאלו על שפתיהן, ממש קשה לצפייה. הטיפול פשוט יחסית, להחזיק בתיק שפתון טבעי כזה ולמרוח אחת לכמה שעות. הכי פשוט.

משחת קלנדולה, שפתון טבעי ומשחת אף

משחת קלנדולה

ממש מרגישים שמדובר במשחה טבעית ומרוכזת הגדושה בשמנים איכותיים. המשחה עשויה כולה מצמח הקלנדולה שהושרה בשמן זית וויטמין E. ממש הופתעתי ממחירה של המשחה (30 שקלים). מחיר מצוין למשחת עזרה ראשונה לכוויות, עקיצות ושריטות, שחשוב שתהיה בבית. היות והמשחה מאוד מרוכזת ושומנית השתמשתי בה אחרי מקלחת ליובש במרפקים. למחרת בבוקר הרגשתי שינוי יפה במצב המרפקים. בקרוב יגיע הקיץ והיא הולכת לעבוד קשה…

על כל משחה של ולס של סבון כתוב תאריך אחרון לשימוש. היות ומודבר במוצרים טבעיים וללא חומרי שימור אגרסיביים, אני מאכסנת את המוצרים במקרר בעיקר בתקופת הקיץ (מלבד הסבונים).

ערכת יום המשפחה ממש חמודה ושימושית להעניק למתנה ליום המשפחה, ליום האם וגם כמתנת סוף שנה לגננת או למורה, בעיקר אם מדובר באנשים טבעוניים או כאלו שאוהבים מוצרים טבעיים. הייתי ממליצה גם למי שלא חסיד של מוצרים טבעיים, להרגיש פעם אחת את ההבדל, האיכות והריח הטבעי המשובח.

ולס של סבון בפייסבוק

אני ממליצה להכנס לבלוג  ולס של סבון בו אנה כותבת על הורות, לידה, זוגיות וגם כמובן על ולס של סבון על הרכיבים הטבעיים ואפילו מצאתי בו כמה מתכונים מדליקים כמו המתכון לחיזוק הריסים שלה.

אתן מוזמנות לאהוב אותי באינסטגרם או בדף CLF  

Comments

comments

Powered by Facebook Comments