חדר בריחה ייחודי ומהנה בפארק המעיינות

קווסט (חדר בריחה) חדש נפתח בפארק המעיינות, אבל כזה שהרמזים והחידות פזורים בכל רחבי הפארק ואותם אוספים עם רכב חשמלי, מה שמוסיף לתחושת המסע והאדרנלין.

כמשפחה חובבת חדרי אסקייפ רום ואתגרים, החלטנו להגיע לפארק המעיינות ולחוות את האסקייפארק מקרוב.

בהתחלה רצנו מאתגר לאתגר, אבל כשהתחיל להיות חם (וכאן, בעמק המעיינות, חום זה חום), עצרנו להתרעננות במעיין. בפארק זורם נחל הקיבוצים ושלושה מעיינות טבעיים: עין מודע, עין שוקק ועין מגדל, רק צריך לבחור היכן לעשות את ההפסקה ועדיין לשמור על לוח זמנים. (כמעט בלתי אפשרי, אפילו מוחות גאונים כמונו שברו שיא שלילי!) לדעתי אנחנו משפחה שלקח לה הכי הרבה זמן לפצח את הקוד…. אבל בהחלט נהנינו מכל דקת איחור.

סיפור המסגרת של הקווסט

ש.ג. הוא שלמה גור, דמות עבר מיתולוגית, אותה נפגוש ברחבי הפארק.

יש מקורות הטוענים כי ניר דוד הוא היישוב הראשון שנבנה במבצע "חומה ומגדל", שלמה גור יזם ותכנן את רעיון "חומה ומגדל", לכן רק ראוי שיקרא על שמו קווסט הרפתקני. מעבר לכך, רק מוח חריף של גאון טכני יכל להפיק רעיון כה יצירתי. מוח כזה מסוגל לעמוד באתגרי האסקייפ- פארק.

עד כאן הסיפור האמיתי.

סיפור המסגרת לפארק הבריחה הוא כי שלמה גור, שהיה רכז הביטחון של הקיבוץ וחבר ההגנה, בנה בחשאי סליק בו הסתיר כלי נשק רבים של ההגנה מעיניי הבריטים.

לפני שהלך לעולמו, הטמין שלמה גור ברחבי פארק המעיינות רמזים שיכולים לעזור בפתיחת סליק המעיינות שדלתו הנעולה התגלתה לאחרונה.

ש.ג. השאיר מאחוריו את התיק ובו רמזים והודעה קולית אחרונה ובה הנחיות למציאת הסמלים המובילים לסליק. מכשיר קשר ורכב חשמלי עם איתורן עוזרים למשתתפים לאסוף את סמלי הקוד לפתיחת דלת הסליק.

אסקייפארק לגיבוש וחוויה

האסקייפ פארק הוא חוויה מהנה ומגבשת, פארק המעיינות יפהפה והרכב החשמלי הופך את הטיול במקום למהנה עוד יותר. הרמזים פזורים לרוחב כל הפארק, כך שרואים חלקים רבים ממנו.

זאת פעילות נהדרת לחגיגת יום הולדת, לבילוי משפחתי או חברי וגם למסלול גיבוש מנהלים.

חוויות ניר דוד

חוויות ניר דוד בפייסבוק

הכותבת היתה אורחת המקום.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

  1. טיולים

    15 במרץ 2018 at 15:34

    אהבתי את הרעיון של החדר בריחה בפארק המעיינות.

Comments are closed.