חדש בסופר פארם: me- סדרת טיפוח חדשה לשיער מבית לייף ומברשת Wet Brush חדשנית

חדש בסופר פארם me- סדרת טיפוח חדשה לשיער מבית לייף ומברשת Wet Brush חדשנית

נדמה לי שאף אחת מאיתנו לא פספסה את הפרסומת החדשה לסדרת טיפוח השיער של מותג לייף מבית סופר-פארם.

כשראיתי את הפרסומת כבר חשבתי לעצמי שאני חייבת לנסות את השמפו והמרכך שלהם. אחד היתרונות בלהיות בלוגרית (חוץ מהעצמת כל הקשרים החברתיים שלי עם בלוגריות אחרות וקוראות קבועות), זאת הזכות לנסות דברים חדשים, טרם הספקתי להגיע לביקור השבועי שלי בסופר פארם והשמפו והמרכך החדשים של לייף מסדרת הטיפוח me- טרחו והגיעו עד אליי.

מיהרתי לחפוף ולבדוק את השמפו והמרכך. הדבר הראשון שבו מבחינים הוא הריח הרומנטי, נוסטלגי משהו. אם אתן מגיעות לסופר פארם, רק תפתחו את הפקק ותריחו- זה משהו מיוחד.

המרכך עשה עבודה טובה אפילו שנתתי לו רק 20 שניות (אפילו במקלחת אני חסרת סבלנות).

את הסדרה me (הכוללת גם מסכה וקרם לחות) מייצרת חברת אמיליה קוסמטיקס עבור המותג לייף.

אליהם הצטרפה המברשת הרטובה THE WET BRUSH, מברשת פלא שמאפשרת סירוק נעים וקל ומשכיחה לגמרי את הכאבים שחטפתי בילדות בכל פעם שהדודה שלי קיבלה מוטיבציה לעשות לי צמה.

מברשת ווט בראש

רבים ממעצבי השיער ממליצים שלא לסרק את השיער כשהוא רטוב אחרי המקלחת. האם ניסית את ההמלצה הזו?, התוצאה פשוט מזעזעת. השיער מתייבש איך שבא לו, מה שכלל לא תואם את הציפיות החברתיות שאינן כוללות את מראה הטרולית המטופחת (בינתיים). אה, יש יותר גרוע מזה, וזה ללכת לישון עם שיער רטוב, לא לבעלות לב חלש…

הסתרקתי במברשת הרטובה THE WET BRUSH וואו! התחושה נעימה מאוד. מצד אחד המברשת נותנת תחושה של מסאז׳ ובו היא איננה פוסחת על כל מילימטר של קרקפת וכל שערה מקבלת תשומת לב אישית vip ומצד שני ההרגשה היא שהמברשת מרחפת על הראש בנעימות ולא מגרדת את הקרקפת אלא מלטפת אותה. ממליצה מכל הלב.

אסיים בתמונה שלי של צמה אתיופית שעשיתי לעצמי. כשמתרגלים לקלוע את הצמה, היא מהווה תסרוקת נחמדה בעיקר בקיץ כשקשה מאוד להסתובב בשיער מפוזר בחום הזה…

צמה אתיופית

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply