גלידת ג'ויה, טילון אקסטרים בראוניז או קרטיב אימוג'י? ~ הגלידות שיככבו בקיץ 2015

הגלידות של קיץ 2015אחד הדברים הכי אהובים בקיץ אלו הגלידות, השלגונים, הקרטיבים והטילונים מלאי השוקולד.

גלידות נסטלה שלחו אליי כמה דוגמאות ממה שהולך להיות כאן הקיץ, ההנאות מתוקות של קיץ 2015.

משהו ממש מדליק שמגיע לארץ הוא גלידת "אימוג'י" בטעם מסטיק ווניל, הטעמים האהובים על ילדים כשבכל חבילה מסתתרת חותמת של פרצוף מוכר של אימוג'י שכולנו מכירים מהוואטס-אפ.

אפשר לאסוף כמה פרצופים שונים, לתת לילדים חבילת דפים ושיכתבו מכתב לחבר או לסבתא כמו פעם, אבל בתוספת מהעולם הדיגיטלי 🙂

קרטיב אימוג'י

נסטלה דאגו שהדיו בכל החותמות המצורפות לשלגוני גלידות נסטלה יהיה עשוי מצבעי מאכל באישור משרד הבריאות ולא יפגע מהשהיה במקפיא.

שלגוני יוגורט לייט בצפוי מנגו.

מגמת ה- wellness בעולם הגלידות מספקת אפשרויות כך שמגוון אנשים יוכלו ליהנות מגלידות. החל מגלידות מופחתות שומן וקלוריות ועד גלידות ללא סוכר בעלות תו אייל. השנה, משיקה נסטלה סורבה תות מנגו לייט המצטרפת לסדרת לה קרמריה. וכן שלגוני יוגורט לייט בצפוי מנגו– שלגון כזה מכיל רק 25 קלוריות והוא מרענן וטעים.

טילון אקסטרים בראוניז עם מטבע שוקולד. מדובר בטילון הכולל חתיכות עוגיות בראוניז ומטבע שוקולד אמיתי גדול.

טילון אקסטרים בראוניז

בסדרת שלגוני ג'ויה מצטרפים ג'ויה בציפוי שוקולד מריר ושקדים ומאגדת ג'ויה מיקס חדשה המכילה שלוש יחידות בציפוי שוקולד חלב ושתיים בציפוי שוקולד לבן.

ומאגדת גלידות ג'ויה מיקס חדשה המכילה שלוש יחידות בציפוי שוקולד חלב ושתיים בציפוי שוקולד לבן.

ומאגדת גלידות ג'ויה מיקס חדשה המכילה שלוש יחידות בציפוי שוקולד חלב ושתיים בציפוי שוקולד לבן. גלידת הג'ויה וניל בציפוי שוקולד לבן פשוט מושלמת. השוקולד הלבן משובח מאוד ומזכיר את השוקולד הלבן שאכלתי בילדותי.

שלגוני הלו קיטי לבנות בטעם דובדבן

שלגוני הלו קיטי לבנות (ובנים אוהבי המותג) בטעם דובדבן עם בובות-חותמות בדמויות החתולה החמודה, הלו קיטי. השלגון מזכיר סורבה, נימוח ונמס בפה ולשמחתי הוא פרווה.

כל שלגוני הילדים של גלידות נסטלה המסומנים בסימון "במיוחד עבור ילדים" הינם בעלי הגבלת גודל המוצר והתאמתו למנת ילדים, הגבלה של הערך הקלורי של השלגון, כמות סוכרים, כמו גם אחוזי שומן, שומן רווי ונתרן מוגבלים ומותאמים למנת ילדים על פי נתוני התזונה המומלצים על ידי דיאטנים בחברי העולם.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply