טיפוח לשיער מתולתל וגלי Mad About Curls & Waves

הזמנים השתנו והעולם מתקדם לקראת אותנטיות וביטוי לאישיות וליופי הטבעי שלכן. 

במשך עשרות שנים, שיער חלק וישר היה המראה הקונפורמיסטי ביותר. אך לא עוד! התלתלים עולים כעת לקדמת הבמה, ומופיעים בכל מקום אופנתי ומשפיע: במגזיני האופנה הנחשבים בעולם, בבלוגים, באינסטגרם, ברשתות החברתיות, על ראשיהם של משפיעניות אופנה מובילות.

לכל תלתל וגל מאפיינים ייחודיים משלו אשר באים לידי ביטוי בצורה, במבנה, בצפיפות, בעובי ובאורך. לגבי שיער מתולתל, צריך לקחת בחשבון גם את העובדה שטקסטורת השיער נוטה להיות הדוקה יותר בקרבת השורשים ורפויה יותר לכל אורכו.

סדרת התלתלים והגלים Mad About Curls & Waves של שוורצקופף פרופשיונל מסייעת לבחור שגרת טיפוח ללא מאמץ בסלון לעיצוב השיער ובבית, שמאמצת את טקסטורת השיער הטבעית שלהן עם נוסחאות ניקוי עדינות ללא סולפטים עם תרכובת אקווארין חדשנית.

סדרת הגלים Mad About Waves

התנסתי בסדרת הגלים המעולה וקיבלתי המון מחמאות על רעמת השיער המטופחת שלי.

בכל כך פשטות, בשימוש ביתי, ובעזרת כמה מוצרים איכותיים מבית שוורצקופף פרופשיונל אפשר להגיע לתוצאה שראיתם על מסלולי תצוגות האופנה בעולם.

הסדרה מדהימה לשיער גלי ויותר מכך, אם הגלים שלכם "נעלמו" או איבדו צורה במהלך השנים, הסדרה מחזירה אותם לחיים ולצורתם החופשית הטבעית.

שמפו ללא סולפט לשיער גלי- Mad About Waves Sulfate Free Cleanser

כיוון שידוע כי ככל ששיער "מתולתל יותר הוא גם יבש יותר", השמפו מנקה בעדינות ולא מייבש את השיער. הפורמולה מכילה תרכובת אקווארין שמוסיפה לחות ומקבעת את הגלים לאורך זמן.

קונדישנר לשיער גלי- Mad About Waves Windswept Conditioner

קונדישנר לשיער גלי עם מרקם סמיך כחמאה שמעניק ריכוך והזנה לשיער. גם כאן הפורמולה עם תרכובת אקווארין מרככת את השיער, מספקת לחות ומעצבת את הגלים בעיצוב שנשאר לאורך זמן.

קרם מגדיר גלים לשיער גלי רגיל עד עבה- Mad About Waves Windy Texture Balm

קרם לשיער גלי רגיל עד עבה יוצר גלים מבלי להכביד על השיער. הפורמולה עם תרכובת אקווארין מספקת לחות ומעצבת את הגלים לאורך זמן.

יש לעסות לתוך שיער לח בעזרת האצבעות ולייבש בצורה טבעית או בעזרת דיפיוזר בעוצמה נמוכה. יום למחרת, אפשר לרענן עם שמפו יבש מסדרת הגלים.

שמפו יבש לריענון שיער גלי יום לאחר החפיפה- Mad About Waves Refresher Dry Shampoo

בשל רמת הטיפוח האינטנסיבית שמצריך שיער מתולתל או גלי, חפיפה יומיומית אינה מומלצת לסוג שיער זה.

שמפו יבש לריענון שיער גלי יום לאחר החפיפה. מונע שיטוח של השיער וסופג את עודפי השומן. מעצב מחדש את טקסטורת השיער בימים "בין החפיפות" ובכך מקל על שגרת הטיפוח ביום שאחרי החפיפה.

יש לנער היטב ולרסס על שיער יבש בהתזות קצרות, ממרחק של 20 ס"מ ולהבריש ביסודיות.

מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,

לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22

Comments

comments

Powered by Facebook Comments