קופסת היופי שלי

***   קופסאות יופי מדליקות במגוון מחירים ניתן למצוא בגלאם גורו

בגלוסיבוקס יצאו מהקופסה והשיקו נרתיק איפור מאוד יוקרתי עם גימור עשוי היטב, שוליים מעור וריצ׳רץ מלמעלה, כמו שצריך. הנרתיק איפור יפה ושימושי.

IMG_0918

תכולת התיק הפעם מאוד מעניינת וכוללת לק של opi שתמיד כיף לקבל וקפסולות ויטמינים מאוד מעניינות. החיסרון הוא שהחודש יש רק מוצר אחד בגודל מלא.

קפסולותקפסולות וויטמינים Beyond 

הקפסולות ריתקו אותי ומיהרתי להשתמש בהן. מורחים את תכולת הקפסולה על הפנים לפני השינה וכמובן, ישנים עם זה. קמים בבוקר עם פנים רעננות ועור טיפה יותר זוהר. טיפול מחץ ליובש בפנים.

קרם עינייםקרם עיניים Ananda

עליו נכתב שהוא ״על בסיס מיצוי אגוז המלך מגרנובל צרפת״. ניסיתי את הקרם ויש במרקם שלו משהו מיוחד. הריח שלו טבעי והמגע שלו חמאתי. אני אהבתי.

לנקוםאדוונס ג׳ניפיק לנקום

הדור החדש של הסרומים כבר לא מסתפק בלהיות חומר ש"משדך" בין הקרם לפנים, יש להם ייעוד בפני עצמם. גם הסרום הזה מבטיח תוצאות תוך שבוע בלבד. כשפתחתי את השפורפרת הסרום ממש נשפך ממנו, אז כדאי לשים לב. נספג מאוד מהר, אבל לא הרגשתי שינוי מהותי.

מסיר איפורמסיר איפור לעיניים Garnier

מסיר האיפור של גרנייה מכיל תמצית ענבים מרעננת. אני מאוד רגישה בעיניים, אבל מסיר האיפור הזה לא שרף לי והיה נעים אפילו לכל הפנים.

opiלק של opi

את הלק הזה או דומה לו ראיתי באיי ביי בסדרת מיני מאוס המפורסמת של opi. צבע משגע בין אדום לוורוד "Cajun shrimp" קצת קשה לראות את צבעו האמיתי, אבל ביליתי איתו בערב בלוגריות במסעדת אתניקה וקיבלתי עליו מחמאות רבות.

אי אפשר בלי תמונה 🙂

אתניקה סיום

לסיכום: קופסה יפה ואיכותי וגם הקנקן שלה לא רע כלל, מלבד מסיר איפור שהוא פחות רלוונטי עבורי, לשאר המוצרים מובטח בית חם ואוהב!

  • לא רוצה לפספס אף פוסט? הצטרפ/י לרשימת התפוצה שלנו בדף הבית בצד שמאל למעלה.

 | Facebook  | Instagram @lilachdepaz

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

2 Comments

  1. מוריה יורגראו

    25 ביולי 2013 at 9:45

    ממש עושה חשק לעשות מנוי ……בזכותך לילך…

Leave a Reply