יום האישה בהום סנטר Handy Woman

1לרגל יום האישה הבינלאומי שיתקיים ב-8/3, הוזמנתי לסדנת "עשי זאת בעצמך" בהום סנטר בהדרכתו של צביקה דניצמן.

צביקה הוא -Handyman.

אחד שקוראים לו כשצריך לקדוח חורים, להרכיב מדפים ולתקן בבית כל מיני דברים.

לי יש גבר כזה בבית ואני יודעת כמה הוא מצרך נדיר. לפני פסח המניות של בעלי עולות פלאים והוא צריך להתרוצץ בבתי המשפחה המורחבת ולתקן כל מיני דברים.

בשנה הראשונה לנישואינו, התרעמתי על כך שהוא משאיר את הבית שלנו לסוף, אבל  החלטנו כי בשם שוויון הזכויות, אנחנו מתחלקים חצי חצי במצווה. (כלומר המצווה שלו נרשמת גם על שמי…), כך יצא שפעם ראשונה שנגעתי במקדחה שלא כדי לפנות מקום לקפה, היתה בסדנה של צביקה.

2

דיי התפלאתי מכך שהתורה לא כזו מסובכת, פשוט חשוב להכיר את הכלים הנכונים והשאר זה נטו התנסות שמשתכללת עם הזמן, כי בכל זאת, צריך רגישות מסויימת בידיים כדי לא לעוף עם הבורג לצד השני של העץ, או לסובב אותו באלכסון לא סימפטי…

אולי בגלל הרעש ואולי בגלל שהמקדחה מחוברת לחוט שמחובר לחשמל… וזיכרון ההתחשמלות כשהייתי ילדה, היה לי קשה להתגבר על החשש מהמקדחה, אבל בסוף השתכנעתי להחזיק אותה (כבויה!) דווקא אין לי רתיעה משאר הכלים ואני גם צובעת את הבית בעצמי פעם בשנתיים! (יש לי הוכחה בפוסט לצבוע את הבית לבדך). חוץ מזה שאני תמיד בעד לעשות דברים לבד, אפילו אם זה לא יוצא מושלם לגמרי, יש בזה את הקסם שלו. אז, תתנסו בחדוות היצירה!

 • רעיון נחמד לרגל עונת השיפוצים- פסח וליום האישה להזמין סדנת "עשי זאת בעצמך" עם צביקה ההנדימן. קבוצה שרוצה להתגבש ולקיים סדנה יכולה לתאם תאריך נוח מול מחלקת ההדרכה של הום סנטר. טלפון לתיאומים: הילה- 054-2299230.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. קארין

  16 במרץ 2014 at 9:14

  ידע חשוב לכל אשה!!
  תודה על השיתוף!!

  1. לילך

   16 במרץ 2014 at 9:24

   תודה קארין 🙂

Comments are closed.