לחגוג את ולנטיין עם הדובי ~ קולקציית חג האהבה TOUS ~ Valentine's Day

קולקציית תכשיטי חג האהבה ב tousבסרט WHITE PALACE (בעברית הם תרגמו את זה ל"כשגבר אוהב אישה", משום מה…) מקס הצעיר קונה לנורה אהובתו (סוזן סרנדון בתפקיד משגע), מתנה. היא תופסת את אריזת המתנה וקורעת אותה בפראות כשהיא כולה נרגשת ואז היא מגלה שם… שואב אבק! בצעקות היא מסבירה לו ששואב אבק זה ממש לא מתנה רומנטית ולא מתנה בכלל! את הקטע הזה צריך לשכפל ולשלוח לגברים בכל רחבי הייקום, או פשוט לשלוח אותם לחברת התכשיטים והאקססוריז הספרדית TOUS שהשיקה קולקציית חג אהבה רומנטית הכוללת תכשיטים עם הודעה במסווה של לבבות זעירים הנושאים את המילה "אהבה", תליונים בצורת לב עם כיתוב LOVE בזהב או בכסף, צמידי עור שילוב זהב או כסף, ואקססוריז משלימים כמו תיק וארנק להשלמת הלוק המאוהב.

מותג TOUS  נוסד בשנת 1920 בספרד. בשנת 1985 רוזה טואס, הבעלים והמעצבת, עיצבה את הדובי, אשר הפך במהרה לאייקון המזוהה עם מותג TOUS. נקודה זו מסמלת את הפריצה הבינלאומית של המותג ואת צמיחתו בזכות הסגנון הייחודי שלו המבוסס על קונספט של תכשיטים אופנתיים.

מור סילבר המדהימה נבחרה לראשונה כשגרירה הבלעדית בישראל של  TOUS. מור כזו מתוקה ושובבה ולגמרי מתאימה לערכי המותג.

TOUS ~ Valentine's Day

חג האוהבים, הידוע בשמו Valentine's Day, הוא חג בינלאומי, החל ב-14 בפברואר מדי שנה מאז המאה ה-18. בעבר, נהגו האוהבים להחליף בחג זה מתנות כמו פרחים ושוקולדים כאשר עם הזמן אלה הוחלפו ביהלומים, תכשיטים וברכות.

חברה סיפרה לי שהיא מתה שבן זוגה יקנה לה מתנה לוולנטיין, משהו שיביע אהבה. "אז אולי תגידי לו?!" הצעתי, "השתגעת?!", היא אמרה, "זה יהרוס לי את כל ההפתעה…"

TOUS קניון עזריאלי ת"א, קניון דיזינגוף סנטר וקניון מול ים באילת.

♥ אתן מוזמנות לאהוב אותי באינסטגרם או בדף CLF

Comments

comments

Powered by Facebook Comments