לטייל בסגווי בירושלים | Segwayz The Green Tour

בשבוע שעבר התארחנו באברהם הוסטל בירושלים והיו לנו שלושה ימים "לחרוש את העיר". לא בכל יום אנו מגיעים לירושלים ורצינו להספיק כמה שיותר לראות, לחוות ולהרגיש. ניתן להשיג זאת בהליכה רגלית או בטיול בסגווי ואנחנו כמובן עשינו את שניהם…

סגווי בירושלים

נפגשנו במתחם התחנה הראשונה שם קיבלנו הדרכה על הנסיעה בסגווי וכן אביזרי בטיחות: לאופניים קסדה ולסגווי מגני ברכיים, מגני מרפקים וקסדה. באופנים יש מהירות מנוע, מתחילים עם נסיעה רגילה ואחרי שמתרגלים מתחילים עם נסיעה איטית ואם רוצים עוברים למהירות השניה שהיתה נדרשת בעיקר בעליה.

הרכבת הקלה שיפרה משמעותית את התנועה בירושלים, קל להגיע ליעדים בתוך העיר, בנוחות ובמהירות. אבל כדי לראות את הנוף הירושלמי ולחוות אותו, הכי כיף זה לטייל עם סגווי או עם אופניים חשמליות (או רגילות), איתם ניתן להכנס לכל הסמטאות, לעלות בנוחות על האבנים היפות של ירושלים.

ירושלים

עברנו ליד מגדל דוד, מלון המלך דוד ושער יפו. עצרנו כדי ללמוד עוד על ירושלים, על המלחמות שהעיר עברה ועל כל הדתות ששלטו בה לאורך השנים. המשכנו לשכונת ימין משה ומשכנות שאננים תוך כדי שאנחנו מפריעים להצעת נישואים רומנטית הכוללת את כל כללי הטקס. (בחירה טובה. אין כמו ירושלים כדי להציע נישואים).

נהננו מרכיבה ומיופיה של ירושלים גם בשעות היום וגם לקראת רדת החשיכה.

אתם מוזמנים להרגיש חלקיק מהחוויה בסרטון שצילמתי:

היתה חוויה מעצימה, מהנה ומיוחדת!

לעוד פרטים ותמונות הכנסו לאתר
 סגוויז הסיור הירוק – Segwayz The Green Tour

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply