מדוע הנשים של כותון מחייכות?

cotoonמדוע הן מחייכות הדוגמניות של כותון?

אולי זה בגלל שהן בכלל לא דוגמניות, אלא נשים רגילות. (שימו לב קראתי להן נשים רגילות ולא נשים אמיתיות- כי ככל שידוע לי גם דוגמניות הן נשים אמיתיות, אולי יפות יותר ממני, אולי רזות יותר ממני, אבל אמיתיות, לחלוטין אמיתיות…).

אולי הן מחייכות ממבוכה? אולי זו הפעם הראשונה שהן עומדות בסטודיו עם צלם ומאפרת?

אולי הן מחייכות בגלל שעדיין אף צלם לא אמר להן להפסיק לחייך.

ואולי הן מחייכות בגלל שבגילן הן כבר יודעות שהכל, אבל הכל- עובר בסוף.

כשהחליטו בכותון לצלם נשים רגילות מתוך הקהילה ולא דוגמניות, וקראו לנשים דרך הזמנה פתוחה בפייסבוק, הם לא תיארו לעצמם כמה נשים יגיעו. מאה נשים מכל קצוות הארץ כשלכל אישה יש סיפור מאחוריה ויש עולם שלם.

הנשים של כותון

כותון מעצבים בגדים לנשים. לא לילדות, לא לצעירות, אלא לנשים. הם נותנים מענה אופנתי מצד אחד עכשווי ומצד שני סולידי.

הלכתי לבדוק את קולקציית החורף של כותון. הקולקציה בצבעי בורדו, חום, שמנת, חרדל, ג'ינס, חמרה, כחולים וירוקים בצביעה קרה שמעניקה מראה מעונן ומרככת את הבד. עשויה מחומרים טבעיים כמו כותנה, צמר, ויסקוזה ופשתן. המראה שכבתי מככב בגדול.

הבלוגרית לילך מתלבשת בכותון

הבדים של כותון מאוד נעימים והבגדים מחמיאים לגוף. מדדתי כמה שמלות ואהבתי את השמלה השחורה (בתמונה בצד ימין). חשוב לי לציין שגם נשים דתיות ושומרות מסורת יכולות בקלות למצוא בגדים צנועים ומתאימים בכותון גם לשבת וגם ליומיום.

להשלמת המראה התכשיטים והצעיפים שואבים מאותה צבעוניות של כותון.

שרשרת מכותון

כל הקולקציה והצבעוניות בהשראת הסרט The Homesman מערבון נשים מעולה בבימויו של טומי לי ג'ונס ועם משחק נהדר של הילארי סוואנק, איך זה להיות אישה בעולם של גברים ועדיין להילחם.

מילה חמה על המוכרות של כותון- בחנות שאירחה את כל בלוגרי ועיתונאי האופנה בדיזנגוף 189 בתל אביב, יש מוכרות שעובדות מעל עשור בכותון, יש כאלו שיותר שנים ויש כאלו שפחות, אבל המשותף לכולן הוא החמימות והיחס האישי והאימהי.

אתם מוזמנים…

הצטרפ/י לרשימת התפוצה כדי לקבל עידכון על פוסטים חדשים בדף הבית בצד שמאל למעלה

או חבב/י את דף הפייסבוק שלי ♥ 

Comments

comments

Powered by Facebook Comments