מהממת, פריט איקאה מהאח הגדול יש לך בבית?!

פריטי איקאה באח הגדולכל עונה של האח הגדול מתחילה בצקצוקים של אנשי חינוך ותרבות ומסתיימת בהצמדות גורפת של כל המדינה למסך.

כשמדובר בעונה של "האח הגדול VIP" מדובר בהרבה מאוד רייטינג שמביאים עימם הסלבס, אבל אולי גם חשש (מוצדק) שבשל כך שמדובר ב"מפורסמים" הם יתעקשו להציג תדמית מייצגת ולא יהיו אמיתיים ומעניינים. אז בשביל קונטרה הכניסו להם את אריאנה מלמד, קצת לשקשק את המערכת ואת הדיווה סטלה עמר שאותי באופן אישי מאוד מרתקת. בכלל שאפו למלהקי התוכנית שבחרו להציג לנו יופי גברי שונה וגם יופי נשי מגוון ולא רק דוגמניות.

מסביב לכל זה מעניינת אותי האופנה, האג'נדות של הדיירים והעיצוב המושלם של בית האח הגדול.

אגב, איך עטפו ככה בית שלם עם נייר עטיפה חום? מי היה צריך לעשות את העבודה הזו?

בית האח הגדול עוצב בצבעים של שנות החמישים וגרפיקה של שנות השמונים. שילוב של צבעים ליד שחור- לבן. אדם שעומד במטבח מרגיש כמו בתוך גלויה או כאילו הוא משתתף בסרט מצוייר.

ללכת על בית מרוהט באיקאה יש בזה אמירה עיצובית וחברתית. היופי באיקאה שלכל פריט יש כמה אפשרויות בכמה מחירים שונים. אפשר למצור אהיל באיקאה בעשרות שקלים וגם במאות שקלים. האמירה החברתית היא שלכל אחד יש מקום ובכל תקציב אפשר ליהנות מעיצוב חדשני ואיכותי.

איקאה בבית האח הגדול

שלחו לי מאיקאה כמה פריטים לאבזור המטבח. לו אני הייתי נכנסת לאח הגדול, הייתי מכינה להם את השקשוקה שלי, שאחריה אף אחד לא היה מעז להדיח אותי, ולו רק כדי שיהיה לו שקשוקה חלומית גם מחר…

גם אני ריהטתי את רוב הבית שלי ברהיטים ופריטי עיצוב מאיקאה. ראשית, לבעלי יש ידי זהב, אז חבל לי להזמין אנשי מקצוע ולא להשתמש ביכולות שלו. כשהוא פורס שמיכה על הריצפה ומרכיב ארון או שולחן, הבן שלי הקטן מצטרף לעזרה וזאת הופכת להיות חגיגה של אבא ובן.

גם לי יש פריט מהאח הגדול

פריט משגע נוסף הוא מעמד הבמבוק עם מכלי הזכוכית. אני הכנסתי בתוך מיכל אחד קורנפלקס מלא ובשני פתיתי ספגטי.

לצפייה בעוד פריטים שמוצגים בבית האח הגדול היכנסו ללינק-
http://www.ikea.co.il/category/big_brother

מה עוד כדאי לראות בטלוויזיה?

אני ממליצה על הסדרה החדשה "מאהבות" ב- YES VOD על חבורה של 4 נשים המתמרנות חיי עבודה עם חיי נישואים/ רומן/ חברות/ כל מי שבא… (תלוי בדמות). סדרה מפנקת המזכירה במשהו את הסדרה "סקס והעיר הגדולה" בשילוב "עקרות בית נואשות".

אתם מוזמנים…

לאינסטגרם שלי http://instagram.com/lilachdepaz

או לחבב את דף הפייסבוק שלי

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply