מסיבת החלפת בגדים | לנקום סרום VISIONNAIRE | אקססוריז מדליקים של Life / נקודות אור בחורף

אקססוריז אופנה של לייף וסרום של לנקוםאני מתחת לכמה שמיכות, מחבקת בקבוק חם של לייף, מזגן פועל ורדיאטור צמוד לרגליי, כותבת לכן.
אני לא זוכרת חורף כזה קר וכזה מדכא מאז חורף אחד לפני כעשרים שנה שבו הוצף כל רחוב קינמון בעפולה וכדי לחצות אותו נעזרנו בניילונים עד מעל לברכיים.
נדמה לי שאני יום חולה, יומיים בריאה ושוב יום חולה, יומיים בריאה וחוזר חלילה. הגוף שלי דורש כמויות שוות של חמאה ושמיכות! המצב כזה גרוע שאם עכשיו יתקשרו ויזמינו אותי להשקה סופר יוקרתית (נאמר השקה של דיור או איב סאן לורן), יש סיכוי גבוה שאני אומר שיש לי התחייבות קודמת וזה אומר פגישה חמה עם… המיטה שלי! המצב כה גרוע, שאני אופה בלי סוף עוגיות, עוגות וקרואסונים עד כדי כך שהחלטתי שאם הקור הזה ממשיך אני הופכת לבלוגרית אוכל וזהו.
בכל זאת כמה נקודות אור באו להאיר את החורף:

מסיבת החלפת בגדים של מאמא דו

בקרוב מאוד יצא לפועל מפגש החלפת בגדים שייערך בעפולה ואני שותפה להפקתו ביחד עם נשות מאמא דו הנפלאות! התאריך המתוכנן הוא סביב יום האישה וכמובן שאעדכן בדף הפייסבוק של הבלוג.
 ..

בלוגרית אופנה

כל האקססוריז המדליקים יוצאים מהארון

כפפות, צעיפים וגרבונים מדליקים הם הפרס ניחומים של החורף, גם לבוש יחסית פשוט משודרג פלאים עם צעיף טרנדי וגרבונים.
אני בתמונה עם גרבוני מיקרופייבר המיוצרים באיטליה עבור מותג Life של סופר פארם ועולים כ- 60 שקלים, כפפות touch מיוחדות (25 ש״ח) שאפשר להמשיך ולהקליד איתם באייפון ובמסכי מגע (חשוב!) וצעיף אופנתי של נדידת ציפורים, הכל מבית לייף.
אין לי הסבר הגיוני למה שקרה בתמונה העליונה. השיער שלי לא באמת ורוד. פתאום הגיעה קרן אור ושטפה אותי מלמעלה, אלי צילם וזו התוצאה ללא התערבות יד אדם.
 ..
lancome-visionnaire

עור הפנים והסרום VISIONNAIRE של לנקום 

היתרון של הקור הזה מבחינתי הוא שעור הפנים שלי רגוע יותר. הקור מיטיב עימו. יתכן והייתי צריכה לגור ברוסיה ולהיראות מהמם, אבל אני מעדיפה להישאר ישראלית. חורף אחד זה מספיק.
גם הסרום הנפלא ויזיונר של לנקום שקיבלתי במסגרת פעילות פייסבוק של מובילי דעת קהל ברשת גרם לי לאושר.
הסרום מיועד לטיפול בכל שכבות האפידרמיס, לסייע בשיפור מרקם העור, לתקן מראה קמטוטים, נקבוביות ולעזור ליצירת מראה עור אחיד. יש מאחוריו רקורד של 18 פרסומים מדעיים ו- 20 פטנטים רשומים!
אני משתמשת בו רק ארבעה ימים וטרם יכולה לתת סקירה מעמיקה, אולם יש לי עד כה התרשמות חיובית, העור עדין ורך וכבר נעים יותר למגע. סקירה מורחבת אתן בעוד ארבעה שבועות.
אם תכניסו את התג  lancometest# תוכלו לראות את כל הפוסטים שנכתבו בנושא ע״י מובילי ומובילות דיעה ברשת ואת כל מבחני ההערכה עצמית שנעשו בתחום וכן את הסקירות שלי בנושא.
עם כל המתנות הללו שווה להיות אופטימית כי הרי כשאגיע לקיץ, זה ברור שאתלונן על ״כל החום הזה״ ואסכים לקנות בשניה קצת קור במשקל זעפרן.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments