מצאתי שמלת ערב מושלמת באפריל!

בלי ששמתי לב, נפתחה עונת החתונות והאירועים. אם ביומיום אני "מדלגת" על אירועים בשלל תירוצים שלא יביישו ילד שלא הכין את שיעוריו (סליחה, אבל אולמות האירועים בעירי הפכו למלכודת עשן וסיגריות), הרי שחתונה של חברת ילדות זה אירוע מכונן, כזה שהציפייה אליו והחשיבות שלו מרקיעה שחקים ככל שעוברות השנים.

נכנסתי לבוטיק אפריל למצוא שמלה מתאימה ומחמיאה לאירוע, קיבלה אותי המוכרת הוותיקה של חנות אפריל בדיזנגוף, אתי, אל החנות נכנסו אם וביתה שחיפשו שמלת כלה לבת ושמלת ערב לאם הכלה, זוג שחוגג בר מצווה ועוד זוג רווקות צעירות, שכנראה כמוני, מאותגרות אירועים…

בין כל הלקוחות הסתובבה אתי כשהיא ממליצה, מתאימה, מביאה, סוגרת, רוכסת, עולה, יורדת, והכל עם חיוך ואווירה טובה.

קולקציית שמלות הערב

בתפריט: שמלות קלאסיות בשחור, שיפון ותחרה לצד שמלות חדשניות, עכשוויות עם חיתוכים מיוחדים, מעטפת, שילובים של שקוף ואטום, שמלת "קומות", צבעי כחול רויאל, אדום, פסטל, וורוד וכסף, כל אלו אפשר למצוא במחיר של 330-440 ₪ לשמלת ערב פשוטה ובסביבות 600-800 ₪ לשמלות ערב עשירות בבד, מפוארות עם שילובי תחרות ואפילו לשמלות כלה.

קולקציית שמלות הפרום

שגעת ה"פרום" לא פסחה גם על אפריל, פאשניסטיות צעירות המסיימות י"ב פושטות על החנות ומתחדשות לרגל מסיבות הסיום החגיגיות של היפרדות ממערכת החינוך ופסיעה וחצי מהגיוס לצה"ל.

הן אוהבות את החנות בגלל העיצובים המרשימים, מחמיאים, "קולים", ונוחים לריקודים. וכמובן גם בגלל המחירים הסבירים והאיכות הגבוהה של השמלות.

המידות בחנות מגיעות מאפס ועד מידה 3 (המקבילה של מידה 44-46), אפשר להזמין כל דגם בכל מידה, בתוספת מחיר.

  • העיצוב, התפירה והייצור- כולם כחול-לבן, מיוצר בישראל.

לאתר APRIL

לעדכוני קריאה מוזמנות לדף הפייסבוק של הבלוג @חפש את האישה
עדכוני לייף סטייל, אופנה, בגדים, תכשיטים ועוד  באינסטגרם @lilach de-paz

Comments

comments

Powered by Facebook Comments