מתנות לפסח לילדים ~ מצאתי את האפיקומן בגטר קונסיומר

הצעצועים של גטר קונסיומרכשבוע לפני הפסח אמא שלי סוחבת אותי איתה לחפש מתנות "אפיקומן" לכל הנכדים לליל הסדר.

"סבתא, השנה אל תקני לכולם מתנות" אומר לה בני "תקני רק אחת, בשבילי, ותגידי לי איפה החבאת את האפיקומן מראש…"

"ושזה לא יהיה ספר או בגדים!" הוא מוסיף חטא על פשע.

הילדים שלי אוהבים ספרים, אבל שיהיה ברור, זה לא נחשב מתנה בשבילם. זה משהו שמקבלים בשוטף, בכמויות, מאמא, דודה וסבתא (לא יודעת, צריך פעם לבדוק את העניין המגדרי. אף גבר במשפחה שלי טרם קנה ספר לילדים האלו).

השנה "גטר קונסיומר" הביאה לארץ צעצועים ממותגים מובילים כמו  דיסני, הלו קיטי, צבי הנינג'ה ועוד עם הלהיטים הכי מבוקשים: פרוזן, צבי הנינג'ה, הלו קיטי, טינקרבל, מותג הבצק PLASTELINO ועוד

התלהבתי מפלסטלינו -ערכת פעילות גדולה לפעילות עם הבצק שבלונות וחותמות לפי נושאים: מפעל גלידה, פלסטלינו מהמטבח ועוד. מה שאהבתי בפלסטלינו זה את העובדה שמדובר במשחק לכל הדיעות (של הילדים, כמובן), אבל יחד עם זאת עיסוק בפלסטלינה מחזק את ידי הילדים ומכין אותם לקראת מיומנויות הכתיבה.

צבי הנינג'ה  גטר קונסיומר

פרקים של "צבי הנינג'ה" המשודרים בניקולודיאון וסרט הקולנוע הגבירו את הביקוש לדמויות כמו "מיני צבי נינג'ה" דמויות בייבי רכות שעוצבו במיוחד לילדים צעירים, בית הרכבה חמוד של מיני צבים ומיכאלאנג'לו וספלינטר עם מכונית טיל בלעדית.

גטר קונסיומר הביאו לארץ סטים מיוחדים ומאוד נחשקים של אנה ואלזה מהסרט פרוזן.

FROZEN "לשבור את הקרח", הינו סרט פנטזיה קומי אמריקאי בהנפשה ממוחשבת של אופני וולט דיסני. הסרט זכה להצלחה מסחררת. עלילת הסרט עוקבת אחר שתי נסיכות: אלזה האחות הבכורה בעלת כוחות על טבעיים שקיבלה בלידתה ומאפשרים לה ליצור קרח ושלג. אנה האחות הקטנה האופטימית והבודדה.

יבואן בובות פרוזן אנה ואלזה

אנה עם עיניים מיוחדות שבהן השתקפות מלכותית, בתלבושת מהסרט עם שיער קלוע, מברשת שיער המאפשרת לילדים לעצב אותו כרצונם וכתר מלכותי. הערכה כוללת את החבר המקסים והטיפשי שלה אולף.

אלזה האלגנטית לבושה בתלבושת מהסרט, שיערה קלוע. בערכה מברשת שיער מעוצבת, כתר מלכותי ודמות קטנה של אולף. לאלזה עיני השתקפות מלכותיות.

הבובות אנה ואלזה לבושות עם הרבה מחשבה עד לפרט האחרון. ביתי סיפרה לי שהשנה התחפושות של אנה ואלזה סחפו את בית הספר והיו הרבה אנה ואלזה בפורים האחרון.

יש איזו שמועה שיצרני הבובות החליפו בין השמלות של אנה ואלזה. בדקתי. הבובות של גטר קונסיומר בדיוק לפי הסרט, כלומר אנה לובשת את הבגדים של אנה ואלזה את הבגדים של אלזה.

 עוד מגטר קונסיומר:

  • דמויות מהסרט טינקרבל ואגדת לעולם לא, ערכות ניסוי של פרופסור איינו – פרופסור איינו- משחקי המדע המוצלחים למדען המתחיל מגוון ערכות של יצירה, הפעלה, והרכבה ללמידה ולחקר נושאים שונים במדע כגון: חשמל, מגנט, גוף האדם וכו
  • סט בובות "הלו קיטי" – בובת פלאש הכוללת ביגוד להחלפה או אביזרים, צמידים ושרשראות.
  • משחקי חצר – שערי כדורגל, טניס על עמוד, כדורגל על עמוד, כדור על חוט, כדורסל קורקינטים במגוון דמויות של דיסני.
  •  אביזרי שיער – ערכות של אביזרי שיער של נסיכות דיסני ומיני מאוס.
  • משחקי רול פלי – של המותגים דיסני , ברבי
  • רכבות – מבחר רכבות להרכבה במגוון גדלים.
  • רולר סרפר- המוצר המקורי של חברת "רולר סרפר" עם מגוון של סקייטבורדים מקצועיים ולחובבים בצבעים מרהיבים

להשיג: ברשתות הפנינג, ביג טויס, הפיראט, טויס אר אס וכפר השעשועים.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply