נוטרמיגן LGG ליפיל- תמ"ל לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה

-תוכן שיווקי-

פריצת דרך בשוק תחליפי החלב המיוחדים מיד ג'ונסון משיקה:

נוטרמיגן LGG ליפיל

תרכובת מזון מיוחדת לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה

בתוספת ראשונה מסוגה* של חיידקי LGG פרו-ביוטיים,

הפועלים להסתגלות מהירה יותר לחלב פרה ולקיצור משך זמן האלרגיה

מיד ג'ונסון, חברה בינלאומית מובילה בתזונת תינוקות, שמחה להשיק בימים אלה את: נוטרמיגן LGG ליפיל – תרכובת מזון מיוחדת (ייעודית) לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה, בתוספת ראשונה מסוגה, בשוק תחליפי החלב ההיפו-אלרגנים מסוג זה,  של  חיידקי LGG פרו-ביוטיים, הפועלים להסתגלות מהירה יותר לחלב פרה ולקיצור משך זמן האלרגיה.

נוטרמיגן

קצת על אלרגיה

אלרגיה לחלב פרה היא אחת האלרגיות למזון השכיחות ביותר בקרב תינוקות ופעוטות. אלרגיה מתרחשת כאשר מערכת החיסון יוצרת "תגובת יתר" לחלבון חלב הפרה המצוי בחלב ומוצריו. אלרגיה לחלב פרה יכולה לגרום למגוון תסמינים כגון: בעיות עיכול, פריחות, התנפחויות בפנים ועוד.

 מרבית מקרי האלרגיה לחלב פרה מוגדרים כמצב זמני ולרוב, כ- 80% עד 90% מן התינוקות מפתחים סבילות לחלבוני חלב הפרה עד גיל 5 שנים. יחד עם זאת, המחקרים האחרונים בנושא מראים כי בשנים האחרונות תסמיני (סימפטומים) האלרגיה לחלב פרה קשים יותר, נמשכים זמן רב יותר מבעבר ועלולים להגביל את תפריט התינוק ובכך להשליך על גדילתו, התפתחותו ובריאותו התקינה של התינוק.

הפתרון

הטיפול המומלץ לילדים הרגישים או אלרגיים לחלב פרה, הוא תרכובת מזון היפו-אלרגנית.

בתרכובת מזון היפו-אלרגנית,  חלבון החלב עובר פירוק נרחב (הידרוליזה) לחלקיקים קטנטנים, אשר אותם המערכת החיסונית אינה מזהה כגורם אלרגני ולכן אינם מעוררים תגובה אלרגית אצל רוב התינוקות, הרגישים לחלב.  בישראל, רופאים ומטפלים מכירים ונעזרים במשך שנים רבות בתרכובת המזון ההיפואלרגנית של מיד ג'ונסון: נוטרמיגן ליפיל-  תרכובת המספקת לתינוקות את כל הנדרש לגדילה והתפתחות תקינים.

החידוש

המוצר החדשני נוטרמיגן LGG ליפיל מבוסס על אותו הרכב תזונתי מוכר ומוכח שיש בנוטרמיגן ליפיל, יחד עם היתרון הפרוביוטי LGG (Lactobacillus rhamnosus GG).

הפורמולה החדשה מהווה פריצת דרך בתחום המזון המיוחד(מזון רפואי/ייעודי) לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלב, שכן היא משמשת לא רק כפתרון תזונתי, אלא הוכחה מחקרית כמקצרת את הזמן הדרוש ל"רכישת" הסבילות לחלבון חלב פרה וליציאה מהירה יותר מאלרגיה זו, וחזרה לתזונה רגילה.

במחקר ** שנערך באיטליה ובו השתתפו למעלה מ- 250 תינוקות, הוכיחו החוקרים כי  הוספת החיידק הפרוביוטי LGG (Lactobacillus rhamnosus GG)  לפורמולה מבוססת על הידרוליזה של קזאין (חלבון חלב פרה קזאין מפורק), מסייעת באופן משמעותי לתינוקות ופעוטות עם אלרגיה או רגישות לחלבון חלב הפרה להשיג סבילות לחלב לאחר 12 חודשים של שימוש בפורמולה לעומת פורמולות אחרות שנבדקו (כגון ע"ב קזאין ללא חיידקים פרוביוטיים, ע"ב סויה ועוד) ובכך לחזור לתזונה רגילה ולשפר את איכות חייהם ואיכות חיי משפחתם. בעבר, תינוקות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב פרה פתחו סבילות לא לפני גילאי 3-5***.

היכן ניתן להשיג?

  • נוטרמיגן LGG ליפיל החדש נכלל ב"סל התרופות" וניתן להשיגו באמצעות מרשם רופא בכל קופות החולים, רשתות הפארמים ובבתי המרקחת הפרטיים .

אריזות

  • נוטרמיגן  1LGG  ליפיל באריזת 400 גרם- לתינוקות החל מלידתם
  • נוטרמיגן  2LGG   ליפיל באריזת 400 גרם- לתינוקות בני 6 חודשים ומעלה
  • תרכובת מיוחדת זו הינה מבית היוצר של מיד-ג'ונסון, אשר שמו קשור למוצרי הזנת תינוקות המבוססים על תמיכה ובסיס מדעיים, למעלה מ-100 שנים, ומופצים בארץ ע"י פרמהבסט- יבואנית מובילה במזון רפואי-ייעודי, תרופות וציוד רפואי.

מיד ג'ונסון – מסורה לתזונת תינוקות למעלה ממאה שנה

ההובלה העולמית של מיד ג'ונסון בתחום של תזונת תינוקות החלה ברמה אישית מאוד- בהשראת קשיי ההאכלה ועיכול שאיימו על חייו של בנו התינוק של אדוארד מיד ג'ונסון, הוא חיפש ליצור פתרונות תזונתיים חדשים וטובים יותר לתינוקות ופעוטות. לאחר יותר מעשור של הצלחה בחברה שהקים עם אחיו -Johnson & Johnson -, אדוארד מיד ג'ונסון החליט לתעל את מאמציו לטובת אמריקן פרמנט בג'רזי סיטי, ניו ג'רזי, אשר שינתה את שמה למיד ג'ונסון ב 1905.

חמש שנים מאוחר יותר, החברה הציגה לשוק את דקסטרי-מלטוז, עיבוד הראשון של פחמימת החלב וחלוצת פורמולות לתינוקות המודרניות. זה היה, המוצר הראשון להזנת התינוק אשר נתמך קלינית והומלץ על ידי ​​רופאי ילדים בארה"ב ונשאר בשוק הזנת תינוקות במשך יותר מששים שנה.

בשנים ובעשורים שלאחר מכן, מיד ג'ונסון הרחיבה את קו מוצריה בתזונת תינוקות הן בארה"ב והן בעולם כולו. מאז היו עוד הרבה "מוצרים ראשוניים" אחרים – ובהם נוטרמיגן ,תרכובת מזון לתינוקות הראשונה לטיפול תזונתי בתינוקות עם האלרגיה לחלב פרה . היום נוטרמיגן כבר מעל 70 שנים בשוק העולמי והיא מוכחת מחקרית באמצעות יותר מ 70 מחקרים מדעיים, ברחבי העולם.

בישראל, מיד ג'ונסון מיוצגת על ידי פרמהבסט, יבואנית מובילה במזון רפואי-ייעודי, תרופות וציוד רפואי ב 20 השנים האחרונות.

*תוספת ראשונה מסוגה בשוק תחליפי החלב ההיפו-אלרגניים מסוג זה

**המחקר הופיע בכתב העת Journal of Pediatrics  לחודש ספטמבר 2013.

 Formula selection for management of children with cow's milk allergy

Canani RC et al

J Pediatr  2013;163:771

***Santos et al. Predictive factors for the persistence of cow’s milk allergy. Pediatr Allergy Immunol 2010;21:1127-34

Skripak JM et al. 2007.  The natural history of IgE-mediated cow's milk allergy. J Allergy Clin Immunol. 2007 Nov;120(5):1172-7. Epub 2007 Nov 1.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply