נעליים מכסף? הגזמתם!

הפעם האחרונה שבה ראיתי נעליים מכסף היתה לפני יותר מעשרים שנה. המאורע נחרט בזיכרוני. אורה, (שם בדוי), חזרה אלינו לאחר שהות ממושכת עם משפחתה בשליחות בחו"ל (ככה קראו אז למקום אליו שלחו מורים שמשרד החינוך רצה ביוקרתם….) וכל בוקר היינו יושבות על המעקה לראות במה היא תפתיע אותנו הפעם. במוסד החינוכי שבו למדתי לא היתה נהוגה תלבושת אחידה במובן המקובל של המילה. נהגנו ללבוש חצאיות ג'ינס, נעלי אולסטאר וחולצות אמריקאיות ועד שהתחלנו להתרגל ל"אופנת קנדה" המחרידה של אורה עם החולצות הססגוניות המכופתרות. הן הגיעו. הנעליים מכסף. "אוי. היא באה עם נעלי חלל" אמרה ש', כשאני מתכופפת לראות וכמעט נופלת מהמעקה למראה זוג נעלי אוקספורד מכוערות ו…כסופות, אבל ממש, עם נצנצים והכול!

שיטוט בחלונות הראווה מגלה שאורה, כנראה הקדימה את זמנה. אנחנו לא היינו בשלות למראה כה מתוחכם.

נראה לכם?! תבינו, נעליים מכסף זה פויה!!! אם זה לא החתונה שלך, החתונה של הבת שלך או ערב הסילבסטר ואני אראה אתכן איתם אני פשוט… אשאל היכן החללית!

אבל בכל זאת, לטובת אלו שנדלקו על כל עניין נעלי הכסף (אהבה חולפת, לפי דעתי), מצאתי אתר חמוד שבו הכותבת מספרת שהיא חייבת נעלי כסף לחתונה, אז היא פשוט החליטה להפוך נעליים שחורות לנעלי כסף ב- 20 שניות (ספריי כסף כלול בכל העניין), בתקווה ששום דבר לא יישפך עליהן ויסגיר את עברם השחור…

סוזן ד.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. מ

  15 באפריל 2012 at 21:40

  ראיתי נעלי בובה שטוחות כסופות בscoop – מאוד יפות, רק שלא הייתה לי סיבה אמיתית לקנות אותן.

 2. רויטל

  29 במאי 2012 at 14:09

  הצחקת אותי עד דמעות!!! ישר כח…אשת חיל

  1. לילך

   29 במאי 2012 at 17:38

   שמחה שאהבת!

Comments are closed.