סומק סטיק של לייף- איפור טבעי בהשראת הרקפת

בחורף אנו זוכים להכיר את הרקפת. יש לה יופי מיוחד, עדין ונחבא אל הסלע. ישנם מוצרי איפור כאלו. הבאים להדגיש את היופי הטבעי ולא להחליף אותו. לתת לו במה ולא לגנוב לו את ההצגה.

יצא לי לראות בהשקת בלוגרים, מוזמנת שהחליטה להגיע בצללית זוהרת בצבע תכלת, שהיתה מרוחה, ללא כל טשטוש כל פני כל העפעף בואכה הגבה!

נזכרתי בבובה ההולכת ושרה שהביאו לי במיוחד מצרפת בהיותי בת שנתיים. הבובה היתה ענקית ויקרה במיוחד. יום אחד החלטתי ״לאפר״ אותה עם טושים. התוצאה היתה דומה והרסנית.

אם לא יודעים להתאפר, כדאי להתחיל בעדינות עם צבעים הרמוניים המשתלבים בטבעיות עם הפנים.

סומק סטיק של לייף- איפור טבעי בהשראת הרקפת

בפוסט זה אסקור את לייף סומק סטיק – Smooth Blush Stick

לייף, מותג הבית של סופר-פארם, ממשיך לחדש ולפתח את תחום האיפור והטיפוח ומשיק סדרות מוצרים חדשות ל- 2016. אני בחרתי לבדוק את ה- Smooth Blush Stick סומק סטיק: סומק המעוצב בצורת שפתון גדול עם אפשרות לסיבוב ויציאת הסטיק בהתאם לשימוש.

לייף סטיק סופר פארם

הרעיון של הסטיק הוא שאפשר להדגיש את הלחיים בנגיעה קלה של הסטיק וללא צורך במברשת. אני קצת סטרילית ולכן מעבירה מגבון לח מדיי יומיים על הסטיק. סומק הסטיק מגיע בשני גוונים מיוחדים: אפרסק ואדמדם. אני סקרתי את צבע האפרסק.

בלוגרית טיפוח ישראליתחייכתי חיוך גדול ומרחתי על תפוחי הלחיים, קצת טשטשתי עם האצבעות ואח"כ עם מברשת סומק. המגע של הסטיק קרמי ונעים, הצבע מט, טבעי ומתמזג. מרגישה כמו… רקפת.

 Smooth Blush Stick מחיר: 89.90. משתתף במבצעי 40% או 1+1

Comments

comments

Powered by Facebook Comments