ספא לשיער במספרת הקונספט של פיליפ מרטינ'ס

מותג היוקרה הבינלאומי לטיפוח ולעיצוב השיער פיליפ מרטינ'ס, משיק טיפולי Hair SPA במספרות הקונספט ובמספרות המורשות ברחבי הארץ.

הגעתי לביקור ב-WILLIAM, מספרת הקונספט של PHILIP MARTIN בחיפה כדי לבדוק על מה כל הבאז.

מיני פינוקים כאספרסו, שתיה חריפה וסוכריות לימון תוססות חיכו לי בכל פינה במספרה הקטנה והאיכותית.

ויליאם מאמין שהשיער הוא הכתר על ראש האישה והמקום הראשון שיש לטפח. הוא סיפר שהיום יש מודעות גבוהה לבריאות ולחזרה לטבע וזה מתבטא גם במוצרים של פיליפ מרטינס במסכות טהורות המבוססות על אלוורה וחוחובה, שמן זית, חמאת מנגו ושמן מקדמיה.

אני ניסיתי את טיפול שמן זית ושמן חוחובה. הריח של המסכה לימוני ונהדר, השיער שלי ״שתה״ את המסכה וויליאם היה צריך למלא עוד קערה…

היות והמספרה היא מספרת קונספט של פיליפ מרטינס׳, כל לקוחה המגיעה לצביעה נהנית מחפיפה ומסכה ממוצרי פיליפ מרטינס׳ הנפלאים.

למספרה נכנסה לקוחה קבועה, בחורה בלונדינית חטובה. ״את רואה איך הבלונד נראה טבעי עליה?״, אומר לי ויליאם, ״אלו הצבעים של פיליפ מרטינס׳. נראים על השיער מאוד טבעיים ולא דוהים לאורך זמן.״

לאחר טיפול ותספורת, השיער שלי מרגיש נעים ונפלא גם לאחר כמה ימים. אני מקבלת מחמאות, אני מאושרת.

בין הטיפולים אשר מציע המותג האיטלקי: טיפול DETOX לקרקפת, טיפול אנטי אייג'ינג, טיפול לנשירת שיער, שיקום לשיער שעבר טיפולים כימיים, טיפול בסבוריאה וקשקשים, טיפול לפסוריאזיס ושיער יבש ועוד.

הטיפולים מתאימים לכל סוגי השיער, כולל נשים שעברו החלקות שיער, או נשים בהריון המוצרים ללא SLS, אמוניה, ניקל, פרבנים, מתכות ועופרת. כל מוצרי המותג על בסיס אורגני, לא נוסו על בעלי חיים והנם Vegan Friendly. כל המוצרים כוללים חמאת שיאה, קרטין ופרוטאין אשר מקנים לשיער שיקום והגנה.

להשיג במספרות הקונספט פיליפ מרטינ'ס בצהלה תל אביב, שוהם וחיפה

ובמספרות מורשות בלבד של המותג ברחבי הארץ.

http://philipmartins.co.il

Comments

comments

Powered by Facebook Comments