סרום הגנה מזין לשיער מבית "שוורצקופף פרופשיונל"

"שוורצקופף פרופשיונל" משיקה שני חידושים לשיער: טיפול אקספרס S.O.S וכן סרום הגנה מזין בסדרת סדרת BC Repair Rescue.

סדרת BC Repair Rescue בעלת פורמולציה מתקדמת וטכנולוגיית Cell Perfector  חדשנית ובלעדית.

מה עושה טכנולוגיית ה-Cell Perfector?

השיער שלנו מכיל שכבת הגנה של ליפידים המורכבת ממולקולות עם שרשרת של 21 פחמנים. מצבי סטרס חיצוניים, טיפול כימי או שימוש במכשיר עיצוב שיער בחום, מזיקים למשטח השיער וכל השרשרת נשחקת.

טכנולוגיית Cell Perfector משלימה את החללים במשטח השיער בשרשרות של 18 פחמנים ויוצרת מחדש את המבנה הטבעי של השיער מבפנים ומחזירה לו את החוזק, הגמישות והברק האופייניים לשיער בנעורים.

BC REPAIR RESCUE NUTRI SHIELD SERUM

התנסתי בסרום הגנה מזין "נוטרי שילד", של סדרת ריפר רסקיו.

שימוש יומיומי עם מכשירי עיצוב שיער כמחליק, פן ודפני, לאורך זמן שורפים את השיער (בעיקר אם אתן לחוצות בזמן ונותנות לשיער להיות מעבר לרצוי בתוך המחליק),

מטרתו של סרום נוטרי שילד לטפח את השיער וגם להעניק לו הגנה מפני חום מכשירי עיצוב עד 220. הפורמולה מכילה שני חומרים שונים שבלחיצה משתחררים יחדיו ומתאחדים: אחד שייך לטכנולוגית שלמות השערה והשני לטכנולוגית רברסיליין החדשה, המותירה את השיער מבריק וקליל במיוחד.

מסקנות משימוש בסרום נוטרי שילד

הסרום נעים למגע ולא דביק. נספג בשיער בלי להכביד עליו, מעניק לו מגע נעים. בשימוש ראשוני עדיין לא מורגש הבדל משמעותי, אולם לאחר שבוע של שימוש, השיער מרגיש ונראה הרבה יותר "צעיר" ורענן. אפילו הייתי מגדירה במילה "מתוקן", שעבר תיקון.

הוראות שימוש: יש ללחוץ כמות קטנה לכף היד, לערבב היטב את שתי פאזות החומר (הלבנה והשקופה- ורודה). למרוח על שיער לח שיובש במגבת או שיער יבש. להשאיר ולעצב כרצונך. הסרום מתאים לכל סוגי השיער.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments