עסקים קטנים, אהבות גדולות

DSCN3039לפני כמה חודשים גיליתי שהקונדיטוריה האהובה עליי בעפולה נסגרה. עפרית היתה אופה עוגיות טעימות טעימות. קרובי משפחה מהמרכז היו מבקשים שנביא עימנו עוגיות שוקולד מעפרית כשאנחנו באים. עצוב שעסקים קטנים נסגרים בזמן שרשתות בולעות הכל.

לפי דעתי בלוגים ואתרי אינטרנט קטנים הם המקבילה הווירטואלית לעסקים קטנים. מי רוצה אתרים המוניים?, אנחנו רוצים משהו מעניין, אחר, מפתיע וייחודי.

אבל המציאות היא אחרת. כמו שבלב השאנז אליזה עומד לו סניף של מקדונלדס', כך בלוגרים מפסיקים לעדכן את הבלוג. אני רואה פוסט אחרון ב-2011 ושולחת מייל לכותבת "מה קרה?" אני שואלת, "הצטרפתי ל- xxx (אתר נשים ענקי), עכשיו אני גם כותבת וגם מרכזת את יחידת הבלוגרים שם", "אבל את טובעת שם בים של חומרים ופרסומות וכתבות וכתבות ממומנות…, מי רואה אותך?! מה עם האתר שלך?!, האג'נדה שלך?!", אני אומרת לה, "כן", היא עונה לי "אבל סוף סוף אני מקבלת שכר…"

נגד זה אין לי מה לומר. קשה לכתוב בלי פידבק. מהו פידבק? סוג של משוב חיובי. זה לא חייב להתבטא תמיד בכסף. בשבילי גם לייק או מילה טובה מקוראת נחשב למשוב חיובי. אז אם אהבתם את האתר שלנו, לרגל יום העסקים הקטנים שיחול ב 3-4/1… תנו לנו פידבק חיובי, עשו לנו לייק והצטרפו אלינו  🙂

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. קארין

  2 בינואר 2013 at 11:15

  אני עשיתי לייק ענק!!
  אוהבת אתכן!!!
  :-))

  וצודקת – הקטנים הם הכי מיוחדים!!!

  1. לילך

   2 בינואר 2013 at 11:44

   תודה קארין! ואנחנו אוהבות אותך!!!
   🙂

 2. קארין1010

  22 בדצמבר 2013 at 16:48

  תודהב רבה – האהבה שלכם מורגשת!
  🙂

Comments are closed.