פארק המצפה התת ימי | אטרקציות באילת

אלמוגים במצפה התת ימיאם הייתם שואלים אותי מהם שלושת המקומות שכל מי שמגיע לנופש באילת חייב לבקר בהם הייתי עונה:

  1. בריף הדולפינים- בשביל הנשמה.
  2. במצפה התת ימי- בשביל החוויה.
  3. ובקניון האייס מול- בשביל השופינג.

זו הפעם השלישית שלנו במצפה התת ימי, אבל חשבנו שזה חשוב ללכת שוב רק בגלל הילד הקטן במשפחה שבפעם האחרונה היה בן חמש כשהיינו כאן.

מה שאני אוהבת במצפה התת ימי זה את האפשרות לצלול למעמקי הים ועדיין להישאר יבשים.

הפארק מחולק לכמה תחנות ובהם האכלת כרישים ע"י צוללן חמוד, האכלת צבים, מתחם האמזונס ובו חיות נדירות מהאמזונס כמו נחש אנקונדה ודגי פיראניה, תצפית עם נוף פנורמי (שעד שטיפסתי אליה הרגליים שלי צעקו הצילו) ושליפת פנינה מתוך צדפה.

המצפה התת ימי

אני יכולה לספר בלי סוף על תצוגות האלמוגים, דגים, צבי ים, יצורים זוהרים בים וכמובן הכרישים, אבל ערכתי סרטון שמאפשר הרגשה של קמצוץ מהחוויה:

בשום פנים אל תפסידו את האושנריום. מדובר על תוספת של כעשרה שקלים לכרטיס ומקבלים חוויה מהנה מאוד של סרט בסימולאטור עם כסאות נעים. הסרט "מסע לעולם הכרישים" שלא כמו סרטים בתלת מימד אחרים, איננו מפחיד כלל. מספר על ילד שגדל לאבא חוקר תת ימי שבבגרותו נוסע עם אביו להציל כרישים ברחבי העולם מצייד לא חוקי.

חשוב לעקוב אחרי שעות הפעילויות השונות כדי שלא להפסיד את הסרט או את האכלת הכרישים/ הצבים.

מפרץ הכרישים

בחודשים הקרובים ייפתח בפארק מתחם עצום הכולל מרכז מבקרים אינטראקטיבי וגולת הכותרת – בריכת אקווריום ענקית, הגדולה במזרח התיכון, שתאכלס לא פחות מ-18 כרישים.

אילוסטרציה הדמיית - בריכת הכרישים 1

את הבריכה תחצה מנהרה אקרילית שקופה והמבקרים, שיעברו דרכה, יוכלו לראות במרחק נגיעה את הכרישים החגים מעל, ויזכו לחוויה המדמה שהייה נדירה במעמקים. בבריכה יחיו בה שישה מינים, חלקם נדירים ונמצאים בסכנת הכחדה: כריש נמר, כריש פטיש, כריש לבן קצוות, זנבתן מנומר, שחור סנפיר וכריש לבן סנפיר, שישחו לצד מאות דגי מים פתוחים, מעל שונית אלמוגים ססגונית.

אהבתם? עשו לי לייק ב- דף הפייסבוק של חפש את האישה.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply