פוסט אדום

אפנייםכשהייתי נערה מאוד אהבתי וורוד, בגיל 20 בערך האהבה התחלפה לאדום ואח"כ לשחור עם גיחות של אפור בהיר וסגול כהה.

לאחרונה שמעתי סדרת הרצאות של שירה כץ. באחת מההרצאות שלה היא מדברת על התדר האדום ועל כל מה שהוא מביא עימו וממליצה לנו ללבוש אדום. לפתע נזכרתי שאני מאוד אוהבת את הצבע הזה וקצת הזנחתי אותו לאחרונה. (ניתן גם להירשם לכל סדרת ההרצאות המשובחת שלה). היקום ניסה להזכיר לי לאיזה צבע אני שייכת. גיסי וגיסתי שחזרו מביקור משפחתי בארה"ב, בחרו לקנות לי במתנה את הארנק לאייפון שבתמונה, שאני מאוד אוהבת.

הכל אדום

בתמונה: ארנק לאייפון של MICHAEL KORS, שפתון אדום של בועז שטיין, לק של  essie, שרשרת לא אדומה אבל משתלבת בעיקר עם הצבע האדום ובושם "for her in color" של narciso rodriguez.

בחינה של בן דודי, הבת שלי ביקשה שאלך להביא לה תלבושת לחינה, הבאתי לה כפתן בצבע אדום, רק כדי לגלות שבזמן שעבר היא הספיקה להתחרט והחליטה שהיא בעצם לא רוצה להתלבש, אז… אני לבשתי אותה! רציתי לקנות מקסטרו אופני רטרו לבנות, אבל נשארו להם בחנות רק אדומות, לבשתי במקרה חולצה אדומה בכנס בלוגריות מובילות "בוטיק בלוגרס" והצלמת שם צילמה אותי תמונה מדהימה (תאמינו לי שזה קשה, אני לא פוטוגנית כלל ובכל התמונות תופסים אותי באמצע ביס…), ופתאום הגיעו אליי בקופסת גלוסיבוקס כל מיני פריטים באדום. טוב, הבנתי. אני הולכת ללבוש אדום!

בחינה

 בתמונה: אני בתלבושת חינה והאופניים האדומות האהובות שלי עם הסל המעולה.

שיהיה גם לכן יום אדום נפלא!

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 1. קארין

  18 ביוני 2013 at 22:58

  יפה לך אדום!! ויפה לך כל צבע!

  1. לילך

   19 ביוני 2013 at 10:46

   תודה, קארין היקרה!

 2. מוריה יורגראו

  19 ביוני 2013 at 12:29

  לדעתי את ממש פוטוגנית אבל בלי קשר האדום ממש מדגיש במיוחד כי צבע שיערך שחור . הארנק יפהפה לדעתי , תיהני

  1. לילך

   19 ביוני 2013 at 12:45

   תודה מוריה! כן, הארנק גם יפה וגם נוח כי הוא שומר על האייפון מכל הכיוונים, כך אפשר פשוט "לזרוק" אותו בתיק הגדול ולא לדאוג…

 3. ליאת

  11 ביולי 2013 at 3:27

  גם אני אוהבת את הצבע האדום שנים רבות….את בן זוגי הכרתי שהגיע לפגישתנו עם אוטו אדום…ומאז אנו יחדיו כבר כמעט 40 שנה.היום תמיד יש עלי משהו אדום,תיק נעליים וחלק מלבוש…צבע המשרה הרגשה נהדרת.

  1. לילך

   11 ביולי 2013 at 8:53

   ליאת, תענוג לשמוע! איך לאורך זמן אנחנו זוכרים כמה פרטים סמליים ואנרגטיים כל כך!
   שיהיה לכם עוד שנים רבות של זוגיות ואושר!

Comments are closed.