פייברפלקס- לצבוע שיער ולשמור אותו במראה טבעי

אתן בטח מכירים את הבלונדיניות האלו, כל השיער שלהן צועק ״הצילו״ מרוב חומרים כימיים, אבל העיקר בשבילן שזה יהיה בלונדיני.

כשצובעים שיער משחור לבלונד השיער חייב לעבור תהליך אגרסיבי שבו החומר המחמצן חודר לתוך השערה ושובר את הפיגמנטים של צבע השיער הטבעי (מלנין) כדי שיכנסו הפיגמנטים של הצבע החדש. הקוטיקולה החיצונית של סיב השערה לא נסגרת לחלוטין לאחר הצביעה, ונותרת בלתי מוגנת.

תהליך דומה קורה בכל צביעה, אבל עם דרגות שונות של חמצן ונזק.

"שוורצקופף פרופשיונל" הם כיום המותג המוביל לטיפוח השיער בישראל וככזה היה ברור שהמילה הבאה בתחום תהיה שלהם.

נכחתי בהשקת הטכנולוגיה החדשה של "שוורצקופף פרופשיונל", באירוח נפלא של סטוקו אירועים הושקה טכנולוגיה מהפכנית- ערכת FIBREPLEX   ("פייברפלקס") החדשה של "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל.

פייברפלקס- לצבוע שיער ולשמור אותו במראה טבעי

ערכת "פייברפלקס" הינה ערכת הגנה על השיער, המחזקת את השיער מפני נזקי צבעי שיער ומפחיתה את שבירת השיער.

2 תכשירים מתוך הערכה הינם לשימוש בסלון לעיצוב שיער ע״י מעצב השיער והמוצר המשלים של הערכה הינו לשימוש ביתי, אך ניתן לקנות אותו רק במספרה/ בסלון.

הערכה החדשנית של "שוורצקופף פרופשיונל" מחזקת ומזינה את השיער, מחזקת את קשרי סיב השערה, וכן מגנה על השיער מפני שבירה במהלך תהליך ההבהרה, הרמה או צביעת שיער.

  • שלב 1- מגביר קשרים בסיב השערה:  הערכה מעניקה הגנה וחיזוק לסיבי השיער בתהליך הצביעה. השיער נראה מיד חזק ובריא יותר לאחר הצביעה, עם פחות שבירת שיער.
  • שלב 2- נעילת קשרי סיב השערה: הטיפול הופך את השיער לחלק יותר ומייצב את הקשרים הכימיים שחוזקו בשלב 1.
  • שלב 3- השלב השלישי בערכת FIBREPLEX הוא שימוש שתוכנן במיוחד לטיפול המשך בבית. מסכתFIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER  מבטיחה תוצאה עמידה לאורך זמן, ומבנה שיער חזק המוגן מפני נזקים חדשים, בעיקר מפני נזקי חום. צריך להשתמש בתכשיר פעמיים בשבוע על שיער לח שנחפף זה עתה. המסכה מבטיחה שהשיער יישאר בריא למראה ומוזן היטב עד לצביעת השיער הבאה. מחיר מומלץ לצרכן של המסכת לשמירה על קשרי השערה- 70 ₪
בלונד איכותי מבית פייברפלקס, שוורצקופף פרופשיונל
בלונד איכותי מבית פייברפלקס, שוורצקופף פרופשיונל

נראה שחובבות הטרנדים והשינויים הקיצוניים בשיער יאהבו את ערכת פייברפלקס שתאפשר להם להמשיך לבטא את האינדיבידואליות שלהם ללא חשש ולהגיע לתוצאות יפות, איכותיות ומושלמות ברמת השערה.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments