קוסמטיקה טבעית מאגוז הגרנובל Ananda Bio Cosmetic

אני וחברותיי מתאמצות לחיות קרוב לאמא טבע ככל יכולתנו: בוחרות באוכל טבעי, בפעילות גופנית, במדיטציה, בחברים אמיתיים.

אבל מה עם הקוסמטיקה שחודרת דרך העור שלנו לגוף?

במותג Ananda Bio Cosmetic משולבים מיצויי צמחים, ויטמינים ומינרלים הבריאים לגופנו.

המוצרים נושאים תו תקן BDIH, תו התקן הגרמני הגבוה ביותר למוצרי טיפוח ותוספי מזון טבעיים ואורגניים הנחשב למחמיר והגבוה ביותר בתחום. למעשה אננדה הוא המותג הישראלי היחידי שנכון לימים אלו נושא תו תקן זה (הניתן רק לכמאה מותגים בעולם כולו).

משמעות התקן הוא שהמוצרים נבדקו ואושר שהם נרקחים ממיצוי צמחים מגידולים אורגניים, אינם מכילים חומרי ריסוס והדברה ונקיים מכימיקלים.

סדרת Grenoble Nut

מותג הקוסמטיקה Ananda Bio Cosmetic  (אננדה) מגייס את יכולות מזון העל לטובת עורנו.

מוצרי אננדה מכילים את אגוז הגרנובל שהתגלה, במחקר בלתי תלוי בצרפת, כבעל רכיב פעיל במיוחד בתחום האנטי איג'יינג. (רשום בפטנט).

בפוסט זה אסקר כמה ממוצרי הטיפוח הבולטים של אננדה המבוססים על מיצוי אגוז הגרנובל:

סרום ויטמינים מרוכז מסדרת Grenoble Nut

סרום ויטמינים מרוכז טבעי ופעיל הכולל ויטמינים c ,e ,a  נוגדי חמצון חשובים על בסיס שמן זית ושמן נבט חיטה.

תכשיר עוצמתי לשיקום והזנה עמוקה של עור יבש, פגום וחסר זוהר טבעי. התכשיר מהווה זרז אנרגטי לתאים, מעניק לחות מיטבית ומסייע בעמידות העור בפני פגעי הזמן. הסרום מצויין לטיפול בפיגמנטציה בקרב צעירות (למשל כזו המתפרצת בזמן הריון).

השתמשתי בסרום והתפעלתי מהתוצאות. הוא מעולה לקיבוע האיפור ולהענקת מראה זוהר לפני אירוע חשוב, אבל גם בשימוש קבוע, מעניק זוהר תמידי לעור. בעל ריח הדרים נפלא!

סרום משקם וממצק לעור הפנים ולעיניים מסדרת Grenoble Nut

סרום טיפולי טבעי ופעיל במיוחד לשיקום אינטנסיבי של עור הפנים, העיניים והצוואר.

המרקם שלו עדין ונספג במהירות.

תומך בהגנה על אלסטיות העור ושמירה מיטבית על מאזן הלחות בתאים.

מכיל כמות מרבית של חומצה היאלרונית ובתערובת ייחודית של שמנים אורגניים ותמציות צמחי מרפא: חוחובה, לציטין, אבוקדו, אגוזי מקדמיה, גרנובל, לבנדר. סרום מושלם להפחתת קמטוטים וקמטי הבעה.

קרם לחות והגנה 30 spf מסדרת Grenoble Nut

קרם הפנים של אננדה מעניק הזנה מרבית ושמירה על מאזן הלחות של העור.

הקרם הוא מסדרת מוצרי הטיפוח הפעילים בתחום האנטי אייג’ינג ומבוסס על מיצוי טהור ואורגני של אגוז הגרנובל הצרפתי. הקרם הזה מספק הגנה מכל הקרינות כולל קרני uvh ,uvb וקרינות מתועשות. מקדם ההגנה הינו טבעי ומופק מנגזרות של אבץ.

הקרם תומך בשיקום וריכוך קווי הבעה של הפנים, הקמטים והרפיית המתח מקווי הפנים ועשוי לסייע בהבהרת כתמים ליצירת גוון עור מאוחד.

צבעו חום בהיר- מוקה (לדעתי כתוצאה מצבע אגוז הגרנובל) והוא נעים למגע ונמשך כמשחה. הפנים מבריקות לרגע ואז מקבלות זוהר אחיד ויפה. אחד ממוצרי החובה של אננדה.

לאחר שבוע של שימוש בסדרת Grenoble Nut העור ממשיך להיות זוהר, גם אם באותו היום לא מרחתי אף קרם מהסדרה. כאילו משהו ברכבי ה- Grenoble Nut הדליק איזה מנגנון זוהר פנימי בעור.

פירוש המילה Ananda הוא “אושר פנימי” בסנסקריט. וגם העור שלנו זקוק לאושר ולהזנה של אנרגיה קורנת ותמיכה מרוכזת של רכיבי-על חיוניים.

לאתר Ananda Bio Cosmetic

Comments

comments

Powered by Facebook Comments