קמפינג עם כל הפינוקים בחמת גדר

אני אוהבת קמפינג עם כל החוויה. אבל בקיץ הישראלי העכשווי, זה בלתי אפשרי לנפוש באוהל כמו שהיינו עושים פעם. או שחם מדיי או שאנחנו פשוט מפונקים מדיי 🙂

בחמת גדר מצאו את השילוב המדליק שבין חוויה לנוחות: מצד אחד אוהל וכיף והרגשה קרובה לאדמה ולביחד ומצד שני- מזגן, מקרר וכל הנוחות.

וכמובן, המרחצאות הטרמומינרליים בחמת גדר, בריכת שחיה קרה ועוד בילויים.

היתרון הגדול שלא צריך להעמיס את כל הבית על הרכב, להתחיל להשאיל אוהל מההורים ולחפש מזרונים בעליית הגג…

הגענו בשעת ערב ישר לארוחת ערב בבלו בר ומשם הלכנו לרחצה לילית במים הטרמו מינרליים של חמת גדר. בסופי שבוע הבריכות פתוחות עד 22:00 בלילה. הערב הנעים והמפלים החמים על הגב היו שילוב מהנה במיוחד.

האוהל, המזרונים, המצעים, השלט של המזגן, שקע הטעינה לסלולרי ואפילו מנורת הלילה, חיכו לנו במתחם האוהלים הממוזגים בחמת גדר.

אחרי הרחצה במרחצאות החמים, התקלחנו, הוצאנו את האבטיח שהבאנו מהמקרר הענקי שבמתחם האוהלים וישבנו באוהל למשחק קלפי אימון ולשיחה עד השעות הקטנות של הלילה.

באופן מאוד פרדוקלי, נהננו מהחופשה הזו יותר מחופשות שעשינו במלונות יקרים ומפונפנים…

משהו בלהיות כל כך קרובים לטבע וגם אחד לשני, מאוד מלכד וחווייתי!

אנחנו בילינו במתחם המשודרג, באוהל לבן גדול עם מזגן שקירר מעולה, כריות, מזרנים ומצעים. (מגבות ושמיכות הבאנו מהבית). אבל יש גם אפשרות לבחור במתחם קמפינג אוהלי האיגלו, שבו אין מיזוג, או לבנות אוהל משלכם באזור קמפינג.

למחרת הילדים הלכו לבריכת השחיה הקרה ולמגלשת ספלאש,  ואנחנו המשכנו למרחצאות מים טרמו מינרליים,

באתר גם מיני ספארי הכולל סיור בחוות התנינים כולל צפייה בשעת האכלת התנינים, מופעי תוכים, פינת ליטוף, בריכה קרה ומגלשת ספלאש.

אם אתם מגיעים עם ילדים גדולים- אני ממליצה להזמין מקום במסעדת הבלו בר הנהדרת עם המזנון החופשי הטעים, המבוסס על סלטים ומנות חלביות וצמחוניות ומנות דגים. קפה אספרסו ושירות אישי חם ויוצא דופן!

אתר האינטרנט של חמת גדר  hamat-gader.com

Comments

comments

Powered by Facebook Comments