בילוי משפחתי בקניון שער הצפון- מתחם איקאה

מאת: צופית אורן

פרט ליהלומים, הידועים כחברים הטובים של האישה, מסתבר שגם קניונים…(או לפחות תנו לי להצטייר מעט יותר צנועה….).

לכן, כשנתבקשתי ע"י חברת הפרסום האינטרנטית  "הלידרים", לתת חוות דעת על קניון חדש יחסית בקרית אתא, נסעתי בשמחה לבצע את המשימה. כמובן שבעלי קצת פחות התלהב כשהכרזתי שהוא מצטרף אלי וזאת בתואנה שאני מעייפת אותו בחנויות (וגם את כרטיס האשראי …), אך באופן מפתיע ועל כך יסופר בהמשך, אפילו הוא הוקסם מהקניון המדובר.

צירפנו אלינו באהבה את בן הזקונים שלנו בן ה-5.5, כדי להבין האם הקונספט של הקניון :"קניון המשפחות של הצפון ", אכן מתאים למשפחות.

"קניון שער הצפון" שמו, והא ממוקם בקרית אתא, הקניון הראשון שנבנה בבניה ירוקה!

אך פרט לאוהבי איכות הסביבה, הקניון בנוי בעיצוב יפה להפליא, מתוכנן בצורה מזמינה  ולטעמי האישי, מהחנייה שהינה גדולה ומרווחת ועד לחדרי השירותים הגדולים והנקיים.

בעוד שקניונים רבים בנויים בצורה מפותלת, שלרוב אינך מוצא מהיכן הכניסה ומהיכן היציאה, הכוון בקניון "שער הצפון", הינו אופקי, ישר בלבד, לאורך הקומות, מה בעיני נוח יותר ומקל על ההתמצאות וה"שיטוט" ברחבי הקניון.

קניון שער הצפון- מתחם איקאה

כל חנות בה נכנסתי עניינה מאד מבחינת העיצוב, כדוגמת "מנגו" שבעיני היא אחת היפים שראיתי, "גליתה"- חנות מעניינת ומרשימה, "אדידס" (בה כמובן בן זוגי "חנה" לזמן ממושך…)  בקניון ניתן למצוא חנויות רבות ומגוונות המתאימות לכל הצרכים, זולות ועממיות, ולצידן  יוקרתיות יותר.

המגוון הוא גדול: מאופנה והנעלה, (כגון: צארלס אנד קית',  סטודיו פאשה, סליו, קרייזי ליין , יאנה , מאניה גינס' , סטיב מאדן ועוד..) תיקים (תיק התיקים) אקססוריז (TOP TEN), תכשיטים (מגנוליה , רויאלטי), טיפוח (סקארה), ילדים (THE CILDREN PLACE) בית (כיתן) ועד מחנאות (קולומביה ) ואלו רק דוגמאות .המגוון עוד מרשים ורחב. ואם בא קפה קטן, בל נשכח את בתי הקפה כדוגמת "קפה לנדוור " ו"בליקר בייקרי"(אנו אגב אהבנו מאד את הקרפ הצרפתי ב"לה גופרה ").

משפחה בקניון איקאה

כאמור, הקונספט של הקניון הינו "קניון המשפחות של הצפון"  ואכן כך זה "מרגיש". פרט לבעלי שהתרשם מהמקום, גם בני הקטן, מצא חנות ש"מדברת" בשפתו- "BIG TOYS" הפרושה בחלל מרווח ונעים לילד ובה מחירים סבירים מאד.

לילדים גם מתקיימים פעילויות ומופעים, עליהם ניתן ללמוד מאתר האינטרנט של הקניון. הגי'מבורי נמצאת כעת בשיפוץ  והוסבר לי כי יהפוך למשחקיה יפה וגדולה.

הקניון מתאפיין בשקט ואווירה נעימה יוצאת דופן, הוא אינו עמוס במיוחד וכך גם החנויות, וכשבעלי שאל את אחת המוכרות מדוע אין קונים רבים, הוא נענה כי הקניון פונה לאוכלוסייה הבוגרת יותר ומכיוון שכרגע אין בית קולנוע, באים פחות צעירים.

למותר לציין כי הקניון צמוד לחנות איקאה וניתן להיכנס גם דרך הקניון עצמו.

לסיכומו של עניין , בנוסף לכל האמור לעיל , גילינו קניון עם מוכרות אדיבות, שירות מצוין המצויד תמיד בחיוך, ובהחלט נמליץ ונשמח לבוא לבקר שם בפעמים נוספות.

קניון "שער הצפון", מתחם איקאה, שד' חיפה 30, קרית אתא

Comments

comments

Powered by Facebook Comments