קסידי מציגה את קולקציית קיץ 2015: אופנה מחוברת לישראליות ולמזרח התיכון

קסידיאנו חיים בישראל, בקיץ הישראלי המאופיין באור, שמש, ים, קצב ותרבות מודרנית עכשווית, תוך חיבור לעשייה מסורתית, מורשת ושורשים. בקיץ ישראלי חם חייבים לשים דגש על בדים נושמים ואווריריים ועל גזרות נוחות וקלילות.

באופנת קסידי חושבים על הישראלית שתלבש את הבגד. על השפעה של מסורות ויצירת עולמות חדשים, שילוב השפעות ממדינות שונות, כשהמזרח הרחוק פוגש את המזרח התיכון. קולקציית הקיץ בקסידי מושפעת מערי נופש בים התיכון ובפרט מהמקום בו אנו חיים- ישראל.

הקולקציה  מחוברת לישראליות ולא מפנה עורף למקום ממנו צמחה, עם זאת העיצובים הגזרות והצלליות בקולקציית האביב קיץ הן תולדה של מחקר של חתכים ופרופורציות ליצירת צללית מחמיאה. עם כבוד לנוחות ולמורשת האופנה. הקפדה על כללים, חומרים וחיבורים תוך כדי שיחה עם עולם חסר חוקים שכולו ביטוי אישי.

אופנת קסידי

לבוש שכולו חופש 

הטרנד הבולט והמשמעותי ביותר שילווה אותנו בקיץ הקרוב יהיו פריטים ייחודיים שעברו צביעה בעבודת יד, בעלי נופח אותנטי לקולקציה,  מראה בויפרד, מעיל טרנץ', מכנסיים לוזים, ג'קט ללא שרוולים לצד אלמנטים חוזרים דוגמת כיסים גדולים, מחשופי V עמוקים, חגורות קשירה, מכנסי ד"גמח מבדי כותנה קלילים, גוונים טבעיים בדים טבעיים, מבחר שמלות קלילות, חולצות נשפכות בצביעת טאי דאי, מינימליזם חדש ששומר על קווים גיאומטריים, אבל מוסיף רכות נשית עם בדים שקופים.

קסידי מציגה את קולקציית קיץ 2015

הצבעוניות הנעימה הכוללת  בסיס חזק של צבעי אבן, זית וחאקי מלווים, צהוב בהיר, תכלת ואדום .שימוש בצבע האדום על גווניו השונים. דפוסים כהים שיוצרים מראה עשיר. הצהרה אוטנטית וצבעים לא צפויים

עוצמת הפרחים שלך

המוטו הוא קיץ רענן חייב קצת פרחים -הדפסים ריאליסטים של פריחה ועלים ירוקים טריים רעם טרופי, הכוח הפרחוני, צבעים של קיץ חמים מאוד מקבלים כיוון חדש של בורדו. אושר עילאי בוטני.

מראה ספורטיבי -אטלטיק שיק: מקבל תפנית בבדים שקופים מעושנים, בצללים של ירוק ולבן. צניעות ומודרניות במראה ספורט מודרני ושיקי, אלמנטים הלקוחים מעולם הספורט עם גימורים של ריב בג'קטים שילוב של בדי רשת דראי פיט.

בלוג אופנה

צבעוניות של זכוכית מעושנת, ירוק מינראלי, פסים והבזקים של מתכת באים לידי ביטוי של דפוסים על מכנסיים, אמוניות, ועל חולצות אובר סייז  בדיטילים כגון: רוכסנים כפתורי מתכת וניטים.

טופים מתוקים עם דפוסי עם פרחים טרופיים, מכנסיים פרחוניים , ואלמנטים פשוטים של לבלוב פרחים בשמלה מודפסת אולאובר ויוצרים מיש מש של FREE STYLE  באים לידי ביטוי ומתעוררים לחיים בקולקציית קיץ מעניינת וייחודית.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Leave a Reply