שייט קייקים כייפי בירדן עם קייקי כפר בלום וחוויה אתגרית בפארק החבלים "טופ רופ"

קייקי כפר בלוםלרגל פתיחת עונת השייט בקייקי כפר בלום הוזמנתי עם משפחתי בחול המועד פסח, לחוות את האטרקציות במים וביבשה של קייקי כפר בלום.

התחלנו עם חוויית השיט. הלוגיסטיקה בכפר בלום היא מהמסודרות שראיתי באטרקציות מסוג זה המקבלות אליהם אלפי אנשים בחגים, מועדים וגם בימי חופשת הקיץ. מתחילים עם תור לאוטובוס שלוקח את המטיילים לבית הלל, שם השיט מתחיל. הבן הצעיר ראה את התור לאוטובוסים ונבהל, אבל האוטובוסים הגיעו זה אחר זה, ותוך חמש דקות היינו בדרכנו לנקודת הפתיחה של השייט. שם, סרטון הסבר בטיחות קצר, והופ! אנחנו על סירה מתנפחת, מנסים להשתלט על המשוטים, משתדלים לא להיתקל בגדות הנהר, כי שם יש ענפים ועצים ואני (האמא), נזהרת לא לקבל משוט בראש, עקב התלהבות יתר של ליאל בן העשר שהחליט להיות רב החובל שלנו.

כדי להבין את עומק החוויה צילמתי עבורכם במצלמת גו פרו חוויות מהטיול:

כשעלינו על הסירות היו בסמוך אלינו אנשים שהביאו איתם תיקי גב, עם ניידים ועוד. אני ממליצה להשאיר הכל בלוקר שיש זמין במתחם או אפילו ברכב ולבוא רק עם כובעים, מים וקרם הגנה לסירה. חבל שיהרס לכם האייפון רק בגלל שנפלתם למים.

למרות שעשינו את המסלול המשפחתי, הילדים קיבלו ממני הוראות כאילו אנחנו מינימום במפלי הניאגרה, הם גם דאגו להפר אותם וכן, היה שלב שמי מהם קפץ למי החצבאני, רק כדי לגלות שהם קפואים ולהתחנן שנעזור לו לעלות על הסירה בחזרה.

שייט קייקים כייפי בירדן עם קייקי כפר בלום

סירות לידנו שטו חבר'ה בגיבוש, חיילים, בנות שירות לאומי, משפחות ואפילו מצאתי זוג אחד רומנטי.

בסוף המסלול חיכו לנו החבר'ה הצעירים של כפר בלום כדי לעזור לנו לצאת מהסירה בביטחון. והגענו ישר לפארק החבלים "טופ רופ", לאומגה ולקיר הטיפוס. מכיוון שבאומגה נרטבים, החלטנו לא להחליף את בגדינו לבגדים יבשים עדיין. (בשלב הזה כבר כולנו היינו רטובים).

בפארק החבלים "טופ רופ" קודם לובשים ריתמה בטיחותית ואז עולים על מסלול אתגרי שעובר דרך כמה תחנות. הכרטיס לפארק תקף לשעתיים, לכן, אני ממליצה שתתנו לילדים לאכול משהו לפני שהם מתחילים את הפארק, כי ברגע שהם התחילו, הם לא ירצו להפסיק בשביל שום ארוחה, ולא לפספס דקה מזמן הכיף שלהם. תאמינו לי.

אומגה וקיר טיפוס בפארק החבלים

אחת החוויות המדליקות במתחם "קייקי כפר בלום" היא האומגה שנכללת בכרטיס "טופ רופ". גם כאן יש מי שמחכה לילדים למעלה וקושר אותם ולמטה מקבל אותם צוות שמחכה להם ועוזר להם לצאת מהמים. בכל שלב בפארק הייתי רגועה. לא בגלל שאני כזו מטבעי, אלא שהצוות הרב במקום נתן לי הרגשת ביטחון.

לקראת הסוף עשינו גם את קיר הטיפוס. מלבד כיף, יש כאן חיזוק לשרירי הידיים של הילדים (חשוב לכתיבה…).

מה עם אוכל? יש בפארק מתחם מגודר עם שולחנות פיקניק מסודרים, כך שאפשר להביא צידנית מהבית. חוץ מזה יש חנות מסודרת עם לחמנייה (או מצה בפסח) ונקניקיה או המבורגר וצ'יפס וסלטים וכמובן קרטיבים וחטיפים.

במקום יש מתחם קמפינג מסודר הכולל שירותים ומקלחות עם מים חמים ומרחבי דשא. אנחנו בילינו במקום יום שלם, אבל בכיף אפשר לבלות שם כמה ימים נעימים ופעילים.

שעות פעילות : 10:30 –15:30, טלפון: 1700506611

http://www.kayaks.co.il/

Comments

comments

Powered by Facebook Comments