שלוש מסיכות מעולות לשיער, לפנים וליופי לפני אירוע

לחץ העבודה והבית לא מאפשר לי לקבוע טיפול בספא או אצל הקוסמטיקאית השכונתית. אז אני משתדלת לבצע תחזוקה שבועית עם מסיכה טובה, רצוי על בסיס צמחים ותמציות צמחים בנוחות של הבית תוך כדי צפייה בסדרה טובה.

שלוש מסיכות מעולות לפנים, לשיער ולנשמה

בפוסט זה אסקור 3 מסיכות: מסיכת קולגן חד פעמית לפנים במחיר מעולה, מסכת פנים וצוואר על בסיס ג׳ינסנג ומסיכת שיער קווה קווה, כולן מבית האתר גלאם גורו, אתר ישראלי שגם מוכר מוצרי איפור, טיפוח ובישום וגם קופסאות יופי נהדרות.

בקרוב תושק שוב קופסת יופי חדשה נוספת ו-500 הנרשמות הראשונות, יקבלו מוצר שביעי בקופסה שלהן, בגודל מלא. (בקופסה 6 מוצרים).

וכעת למסכות!

מסכת אנטי אייג׳ינג חד פעמית- פיורדרם

מכירות את זה שאתן מוזמנות למשהו מיוחד כמו חתונה של החברה הכי טובה, ואתן פשוט חייבות להיראות מעולה, כמה שיותר מהר ובלי להוציא הרבה כסף. אז למקרים כאלו המסכה הזו מעולה.

מסכת הקולגן מעניקה לפנים לחות וויטמינים ומהווה בסיס מעולה לאיפור ערב.

מסכת אנטי אייג׳ינג חד פעמית- פיורדרם

השימוש בה פשוט:

מוציאים מהשקית בד ספוג עם חורים לעיניים ולאף, מניחים על גבי הפנים והולכים לנוח, אני ממליצה ליד חלון פתוח, כי כשמגיע משב רוח הוא מעניק קרירות נעימה לפנים, לאחר רבע שעה מקלפים בעדינות ונהנים מהתוצאות. העור נראה יותר קורן.

אגב, אחרי המסיכה לפנים אני לא זורקת את הבד אלא ממחזרת אותו ומניחה על הרגלים, שגם הן יהנו מהקרירות הנעימה.

ניתן להשיג בלינק מסכת יופי לפני אירוע במחיר 15 ש"ח.

מסיכת פנים וצוואר על בסיס ג׳ינסנג ורודיולה מהסדרה הטהורה

המסיכה הזו מיועדת לעור בוגר, לחיזוק תווי הפנים בדגש על הסנטר וצמצום הקמטים.

מסיכת פנים וצוואר על בסיס ג׳ינסנג ורודיולה מהסדרה הטהורה

שמעתי כבר תלונות מנשים על כי צווארם מכיל הרבה קמטים ומניתוח הן חוששות, המסכה הזו עושה פלאים במראה הצוואר ובהחלקת קמטים באופן כללי. המחיר הזול של המסיכה הזו מפתיע ולא תואם את האיכות שלה.

ניתן להשיג בלינק מסכת פנים וצוואר צמחי מרפא במחיר 39.90 ש"ח.

מסכת 60 שניות לשיער קווה קווה

מה זה שיער מרדני? איך ותוך כמה זמן מאלפים אותו? בשישים שניות קווה קווה יאלפו כמעט כל שיער.

המסיכה מכילה תמציות של קווה קווה, רוזמרין וג׳ינקו בלובה. הקווה קווה הוא שיח הגדל באיי דרום האוקיינוס השקט (הוואי) ולאורך השנים שומש באופן מסורתי לטיפול בתחומים שונים ובעיקר להרגעה.

מסכת 60 שניות לשיער קווה קווה

אין ספק שבתחום ההרגעה השיח הזה חזק. מסיכה אידיאלית לשיער מלא, מרדני או לתלתלים (כלומר, אם נשאר משהו מהזן הנכחד המתולתל) וגם בשיער הגלי שלי המסיכה עשתה פלאים. מי שלא אוהבת תוצאה שמנונית, כדאי שתניח רק ככפית מהמסיכה ולא יותר.

ניתן להשיג בלינק מסכת שיער 60 שניות קווה קווה במחיר 139.90 ש"ח.

איזו מסיכה מתאימה לך? תלוי במה את רוצה להשיג.

בכל רכישה באתר גלאם גורו- נצברות נקודות שוות ערך לכסף מיידי למימוש. צבירת נקודות נוספת מתקבלת ממילוי חוות דעת על מוצרים באתר, והפניית חברה. יש באתר מוצרי טיפוח ואיפור מאוד נחשקים, אבל לדעתי הכי משתלמות הן ׳הסטים׳ של קופסאות היופי ״גלאם גורו״.

המוצרים התקבלו לסקירה. הלינקים משתתפים בתכנית השותפים.

אתן מוזמנות לחבב את דף הפייסבוק של הבלוג חפש את האישה

Comments

comments

Powered by Facebook Comments