2 תכשירי אבקת פילינג ביתי לחורף חלק

אם ישאלו אותי איזה טיפול אשמח לעבור במכון, לא אסכים לא לבוטוקס ולא למילויים ולא לשום דבר פולשני, אבל לפילינג אסכים בשמחה. מדוע הפילינג זכה למקום של כבוד, אמינות והערכה בין טיפולי הקוסמטיקה המתקדמים? על פי נתוני החברה האמריקאית לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, טיפולי פילינג נמנים על חמשת הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר. "נתון זה אינו מפתיע כלל", אומרת בלה גאי, קוסמטיקאית מוסמכת בכירה ב- HL, "לאור העובדה שטיפולים אלה נחשבים כיום לאחת השיטות המתקדמות והיעילות ביותר הידועות לחידוש ולהצערת העור, המשיגות תוצאות מרשימות בפיגמנטציה, כתמי גיל, צלקות אקנה ואקנה, מראה עור עמום, קמטים וקמטוטים".

בפוסט זה לא אעסוק בשיטות פילינג הנהוגות במכונים, אלא אעסוק ב- 2 תכשירי פילינג ביתי מיוחדים. הם מתאימים לשימוש יומיומי ומבוססים על אבקה הנמסה במגע עם מים. בשימוש באבקה יש חסכון רב כי בהוספת מים לאבקה אנו מכפילות את כמות החומר המופק מהקופסה.

2 תכשירי אבקת פילינג ביתי לחורף חלק

פילינג האבקה הינם ברי השגה ונגישים לכל אחת ואחד, גם מבחינת המחיר.

מיקרו פילינג –daily micro peel hl

חברת הקוסמטיקה המקצועית HL משווקת תכשירי הפילינג מקצועיים לקוסמטיקאיות, יצאה עם סדרת תכשירי פילינגים מתקדמים לטיפול ביתי. אני בחרתי לסקר את המיקרו פילינג. מצא חן בעיניי היותו פילינג עדין המבוסס על מיקרו גרגרים ייחודיים בשילוב אנזימים, חומצה סליצלית וויטמינים.

החומצה הסליצילית מיועדת לקילוף וחידוש העור ותפקיד המיקרו גרגירים הוא לנקות ולהסיר את שכבת העור העליונה, מה שגורם להתחדשות תאית.

מיקרו פילינג – DAILY MICRO PEEL

היות ומדובר באבקה: מתחילים בהרטבת הידיים והפנים ואז שופכים כמות קטנה של אבקה לכף היד, מקציפים ומעסים את עור הפנים. מותירים 2-3 דקות ושוטפים.

התוצאה: העור זוהר ומתוח כמו אחרי טיפול יופי. ממש החזקתי את עצמי שלא לעשות טיפול פילינג נוסף מיד בסיום הטיפול הזה רק מתוך התלהבות גורפת מהתוצאה המהירה. שינוי ניכר מושג לאחר מספר טיפולים בלבד.

מחירו של מיקרו פילינג HL הוא 176 שקלים.

פילינג אורז דרמלוג'יקה – daily microfoliant dermalogica

מדובר בתכשיר הדגל, עטור הפרסים של דרמלוג'יקה. פילינג יום יומי המכיל חומצה פיטית מסובין של אורז, פפאין וחומצה סליצילית להבהרת העור והסרת תאים מתים. התכשיר מבוסס על אבקה ייחודית המופקת מאורז ולכן שמו הפופולרי והמקובל של התכשיר הוא "פילינג אורז".

daily microfoliant dermalogica

כאן התהליך כפי שנמסר לי ע״י קוסמטיקאית דרמלוג'יקה, דקלה ביטון-חלצ'י הוא הפוך אבל דומה: ראשית יש לשפוך אבקה בגודל של אפונה לכף היד ואז יש להוסיף לאבקה כמה טיפות מים, מקציפים ומעסים את עור הפנים. מותירים 2-3 דקות ושוטפים.

התוצאה: עור הפנים רך ותופס גוון לבן-מט, מזכיר במשהו גיישה יפנית. חשוב לסגור היטב הקופסה ולא להניח באמבטיה (לחברתי כרבע כמות פילינג האורז לקראת הסוף הפכה לגוש מוצק, יתכן כתוצאה מהלחות).

מוצר מעולה שמי מתחילה להשתמש בו- דיי מתמכרת!

מחירו של פילינג אורז דרמלוג'יקה הוא כ- 300 שקלים (יתכן ותצליחו להשיג מחיר זול יותר ברשת).

Comments

comments

Powered by Facebook Comments