3 טרנדים באופנה, שיער וסטיילינג | בהשראת בריז'יט ברדו, זהב, וינטג׳ והוליווד

Behind_the_scenes_06

Schwarzkopf Professional מבית קונצרן הנקל משיקה את קולקציית Essential Looks  לסתיו-חורף 2014/15 וחושפת את המגמה הזוהרת- Modern Glamour

שלושה טרנדים מרהיבים, הומאז' לימי הוליווד הישנים: טרנד METAL CHIC  השיק המטאלי, טרנד BOHO CURL  תלתלי בוהו, טרנד UNDONE GLAMOUR  ברק מרושל.

ehind_the_scenes_03עונה אחר עונה שואבים מעצבי Schwarzkopf Professional את השראתם ממסלולי תצוגות האופנה החשובים והגדולים בעולם. בעונה זו, מגמה אחת משכה את תשומת ליבם – Modern Glamor (זוהר מודרני).

המגמה היא חזרה עכשווית על מראה שהתקיים עוד מימי הוליווד הישנה, אך עודכנה כך שתתאים בדיוק לזמננו ורלוונטית לסתיו-חורף 2014/15.

סטיב הוגן (Steve Hogan), הארט-דיירקטור של קולקציית Essential Looks מבית "שוורצקופף פרופשיונל", מתווה כיוונים שונים אלו: "Undone Glamour" (ברק מרושל) מבטא את הברק הייחודי של ימינו, זה מראה שיש בו רוח-חופשית,  בריז'יט ברדו-אית, של "הרגע קמתי מהמיטה" –  מראה שכל כולו תנועה וטקסטורה עכשוויות וטבעיות לדור החדש.

Undone_Glamour

"Metal Chic" (שיק מטאלי) הוא מראה נועז המבוסס על טרנד הברק – עוצמתי, מוחשי למגע, וכולו אומר ניגודים. בעוד ש-"Boho Curl" (תלתלי בוהו – בוהמה) הוא קריאת כינוס לקראת סוג חדש של בוהמיות פראית, של נשים עצמאיות המצהירות הצהרות סגנון של עוצמה אינטואיטיבית."

הצוות הקריאטיבי של קולקציית Essential Looks זיקק את הקו המשותף למופעים האלה לשלושה טרנדים מובהקים, החולקים זה עם זה את הרוח של Modern Glamor.

שלושת הטרנדים החדשים בקולקציית Essential Looks לסתיו-חורף 2014/15:

METAL CHIC – השיק המטאלי

הטרנד המוביל של העונה הוא המראה המטלי הסופר-לוהט אותו גם הזכרתי בפוסט 6 טרנדים באופנה, איפור וסטיילינג. בדים יוקרתיים וגוונים מתוחכמים של זהב, כסף, פיוטר, וורוד מוסיפים חותם של עוצמה בתערובת של מרקמים וגימורים כולל רשת, פרווה סינטטית ופרוות שירלינג סינטטית גזורה.

Metal_Chic

קצוות מעוגלים ומעוצבים מאפיינים את הגזירה של התספורת, עם גווני מתכת רגועים, הבסיס המושלם להדגשות דרמטיות בצבעי כחול-נייבי בוהק ושוקולד עשיר.

BOHO CURL – תלתלי בוהו

כמה נשים מתולתלות יוצא לכם לפגוש ברחוב? נדמה שכולן החליקו את עצמן למוות.

סוף סוף מראה שנותן כבוד לתלתלים.

Boho_Curl

מחווה לשיק הרוקיסטי המתמרד של ילדי הפרחים, על שכבותיו הרבות ובדיו מרובי הטקסטורות, בעוד ששמלות-חולצה סקסיות וחליפות-מכנס מקטיפה בירוק-ברקת שואבות השראה משנות ה-70. המגמה מתאפיינת בהרבה תחרה רקומה ביד, מגע היפי רך לתחושת הוינטג' המודרני.

השיער מתאפיין בחגיגה רבת נפח של תלתלים רכים וגדולים במראה כללי אסוף, עם קוים מעוגלים ודירוג עדין, המוחמאת על ידי טכניקת צביעה מומרת שמשתמשת בצבעים מקבוצת הזהובים והחומים ליצירת מראה סופי לא אחיד וטבעי.

UNDONE GLAMOUR – ברק מרושל

מסלולי תצוגות האופנה הרבו להציג בעונה זו את הסגנון חסר המאמץ של תקופתנו. בין אם מדובר בסגנון מחויט, מקושט, מעוטר בנוצות, עם גימור פרווה או במרקמי בד שונים – הנושא המאחד במגמה זאת הוא "לעולם אל תתאמץ יותר מדי, אך תהיה כזה שלא יוכלו לעמוד בפניך", מה שאומר המון בטחון עצמי אפל ובוגר.

Absolutes

השיער גם הוא מאמץ גישה רפויה ומרושלת עם אורכי שיער מנוגדים ושכבות סתורות. טכניקת הצביעה בגוונים (Kiss Colour) יכולה לנוע בין העדין לנועז, ולשזור את שילובי הצבעים לאורך השערות בהמוני גוונים בהירים של שיער שטוף שמש החל מהגוונים הבלונדיניים וכלה בצבעי דבש וקרמל רכים, לקבלת רוח מודרנית אמיתית.

nd_the_scenes_09

אהבתי את הסגנונות והטרנדים של מעצבי שוורצקופ פרופשיונל. בעיקר את אלו השואבים מהטבע- את תלתלי הבוהו הפראיים והמתמרדים ואת הברק המרושל והלא מתאמץ.

  • בתמונות בפוסט ניתן לראות את קולקציית מראות שיער Essential Looks מבית שוורצקופף פרופשיונל, לסתיו-חורף 2014/15.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments