YAEL- תיקי נשים טבעוניים ומדליקים

יעל רביב מעצבת תיקים יפהפיים, קלאסיים, נצחיים, כבר יותר מעשור. אני אוהבת את העיצוב הנקי של התיקים. אין בתיק קשקושים מיותרים שבהתחלה מתלהבים מהם ולאחר זמן קצר הם הופכים להיות מאוסים.

כשאני קונה עם אימי בגדים היא כבר מכירה את האהבה שלי לניקיון. "את רוצה שאסלק לך את זה?!" היא מצביעה על אבזמים, חגורות ושאר ירקות.

יעל הגיעה לעצב תיקים דיי במקרה. הבת שלה ביקשה שתתפור לה תיק- ספר, היות ובדיוק היא למדה תפירה, היא החליטה לנסות את מזלה. התיק קצר שבחים ועוד חברה ביקשה ועוד קרובת משפחה… ההזמנות לסוגי תיקים בהתאמה לצרכים שונים לא איחרו לבוא.

יעל התחילה לחשוב על תיקים, לחלום תיקים, לדמיין תיקים. תיקים שיענו על צרכים שונים, לנשים עם דרישות שונות.

לחדש ארון שלם בעזרת פריט אופנתי חשוב אחד

את פותחת ארון מפוצץ בגדים ועדיין מרגישה שאין לך מה ללבוש? מחפשת זריקת צבע שתוסיף חיים לכל אאוטפיט?!

כי אני התלהבתי מתיק גב אורלי בצבע כחול חלומי, תיק חוצה גילאים שקונות גם נערות וגם נשים בנות 70 פלוס, תיק כזה שנותן משב רוח רענן למלתחה שלמה ולכל אאוטפיט.

היה לי קשה לבחור כי יש את הדגם הזה בעוד צבעים מיוחדים כמו סגול, ירוק, תכלת, שחור נצנצים ועוד.

האבזם והמבנה זורק אותי למשהו רטרו שמזכיר את תיקי הגב של פעם. הגודל אידיאלי גם לארנק, משקפיים וספר וגם ללפטופ 13". והחלוקה, אוי החלוקה נהדרת! עם מקום נפרד לאייפון והפרדה פנימית נוחה, ריצרץ חיצוני למי שחייבת את האייפון שלה זמין תמיד.

לקוחות ותיקות מספרות שבטיולים בחו"ל, עוצרים אותן ושואלים מהיכן התיק. כמובן שהן עונות בגאווה שהוא של מעצבת ישראלית, כחול לבן, משלנו.

למה טבעוני?

מעבר לכל המחשבה שעומדת מאחורי הטבעונות והשימוש במוצרים שלא מהחי יש לבדים טבעוניים עוד איכויות:

  • הם קלים יותר. אני לא מכירה אישה שמעדיפה לסחוב על גבה עוד משקל. התיקים של YAEL מאוד קלים (לדוגמא תיק אורלי שוקל כחצי קילו ללא תכולה).
  • שימוש בבד ולא בעור מאפשר להוזיל את המוצר ועדיין להיות בעל איכויות ועמיד בפני גשם. החומרים מיובאים מאיטליה, אולם הייצור והמתפרה בארץ.
  • שימוש בבד מאפשר בחירת צבעים רחבה יותר. ללכת עם תיק צבעוני, בעיקר בחורף כשבחירת הבגדים שלנו נוטה לשחור- אפור, שוברת ומהוות אמירה אופנתית חזקה.

עוד תיקים שאהבתי

לשדרוג הופעה אין כמו להשקיע בתיק יפה ופרקטי. תיק הוא אביזר שתמיד מלווה ומשרת אותנו ויש מקום למחשבה עמוקה בזמן בחירתו. דגמים נוספים מיוחדים שאהבתי אצל YAEL:

דגם אונו, שמגיע מתוך מחשבה על ללכת עם תיק גב אבל על כתף אחת, דגם נינה הקלאסי.

דגם אביב ודגם באגי עם ידית אחת בתיק המגיע באמצע לאמצע (ולא מהקצה לקצה כמו שאנחנו רגילות).

פועלה של אישה אחת

יעל מעורבת בכל תהליכי הייצור. החל משלב ההשראה, בניית השבלונה, בחירת הבדים וכלה בצילום, עיצוב האתר ושירות הלקוחות. (כולנו מכירות את השלב שבו אנחנו מתקשרות לשירות לקוחות, וכמה מענה אכפתי יכול לשנות). המחויבות שלה למותג מעוררת השראה.

לאתר יעל עיצוב תיקים

  • המוצר התקבל לסקירה.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments